Wpis z mikrobloga

@H4ctor:
Jako wypokowy specjalista do spraw upadku Deutsche banku się wypowiem.

Myślę że krypto będzie rosnąć jak #!$%@?, głównie BTC.

Dolar też się bardzo umocni do EUR, i PLN, waluty Skandynawskie, Frank i Azjatyckie zapewne też

Złoto powinno tanieć tak jak w 2008 bo banki żeby uzyskać płynność będą zrzucały każdy papier z enterem wciśniętym nie ważne co to będzie.

Szykuję już ewakuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
d.....s - @H4ctor: 
Jako wypokowy specjalista do spraw upadku Deutsche banku się wyp...

źródło: comment_bqcrNjn51p55nB34t82f7wtMWhKXXl9K.jpg

Pobierz
@dawid-rams: Czemu złoto będzie tanieć? Inwestorzy będą szukali w złocie pewnego środka, który nie będzie uzależnoiny od dodruku, żeby kogoś ratować.
Azjatyckie tylko po części, głównie te co są związane z USD, inne raczej spadały będą.
@H4ctor: Jest taka teoria spiskowa, która mówi że dziś ma upaść dolar (jako powód podaje się wejście renminbi do koszyka SDR) więc jeżeli ta teoria okaże się słuszna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już w nocy przekonamy się na żywo czy BTC to bezpieczna przystań ;-)
@svider86: Ostra teoria. To torche jak z sondą rozeta co sie dzisiaj rozbiła, ale tak naprawde to nie była sonda tylko rakieta nuklearna bo ta kometa ma kurs kolizyjny z ziemią jak w filmie Armagedon, ale się nie udało i wszyscy zginiemy.
@invtraveler: Banki będa zrzucały kontrakty na złoto więc cena kontraktów będzie spadać, natomiast cena fizycznego metalu wzrośnie, ceny się poprostu rozjadą i nie da się kupic złota fizycznego
@pawlo74 triumfalnie ogłasza ,,a nie mówiłem?"

@Gensek: Zrobiłeś mi dzień XD

A co do tematu, bitcoin w porównaniu do wszystkich innych walut, nadal jest słabiutko skapitalizowany, więc nawet gdyby w związku z bankructwem DB jakiś mały % powędrował w BTC, to będą mocne wzrosty.
Ale no... Nie licz za bardzo na to xP