Wpis z mikrobloga

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale jesteśmy świadkami dokonującej się na naszych oczach rewolucji technologicznej.
Całkiem niedawno, Samsung zaprezentował nowy model wybuchającego telefonu. Wydawało się, że tym krokiem, koreański producent chciał wejść z (nomen omen) hukiem na rynek urządzeń eksplodujących (Exploding Devices - w skrócie "xD").

Wielką niespodzianką okazał się być jednak fakt, że Samsung ma w swojej ofercie także wybuchające pralki.
Fakt ten pozostawał ukryty w tajemnicy przez ostatnie 5 lat, po to tylko, aby zbiegnąć się z premierą wybuchowego smartfona.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Samsung-ma-kolejny-problem-wybuchowe-pralki-7479019.html

Technologia wybuchających urządzeń jest jeszcze stosunkowo niestabilna i eksplozji ulega zaledwie niewielki procent z wytwarzanej elektroniki, jednak producent stara się dopracować tę niedoróbkę tak, aby zadowolić wszystkich swoich klientów. Jak wiemy, urządzenia, które nie wybuchły są usuwane przez Samsunga z rynku - to bardzo dobry krok, ale mam nadzieję, że klienci otrzymają w zamian poprawnie wybuchające egzemplarze.

Z przecieków wiadomo już, że trzech gigantów - Google, Apple i Microsoft chcą podbić rynek Exploding Devices z własnymi produktami. Sądząc po haśle reklamowym Google ("Szykuje się prawdziwe urwanie głowy!"), pracują oni nad jakimś wybuchającym wearables. Możliwe, że będzie to nowszy model Google Glass.

Apple twierdzi, że nad wybuchającymi iPhonami, prace trwały już od czasów zimnej wojny i że Samsung wykradł im technologię. Prawnicy wystosowali już stosowne akty oskarżenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowe iPhony z funkcją wybuchania, będą mogły eksplodować na terenie Europy dopiero po dokupieniu specjalnej przejściówki (C4-converter za $179).

Microsoft pracuje nad nowym modelem swojego tableta - "Surface X" ("X" to skrót od eXplode). Jak podaje producent, wydajnością wybuchu ma on dorównywać produktom Apple i Samsunga, jednak pierwsze testy pokazują, że urządzenie czasami zawiesza się podczas eksplozji.

Temat wybuchających urządzeń (Exploding Devices) wydaje się nie schodzić z ust młodych ludzi, którzy w kółko powtarzają tylko 'xD xD xD'. Nawet wytwórnia Disneya ruszyła z dedykowanym nowym technologią kanałem telewizyjnym o nazwie 'Disney XD' (nazwa wskazuje, jakiego rodzaju elektronika będzie tam głównie omawiana).

Sam nie wiem co o tym myśleć. Chyba jestem za stary na te nowinki techniczne... jakoś mnie to przeraża i przerasta zarazem. Pozostanę chyba przy przestarzałym iPhone 7 bez funkcji wybuchu. Taki dziadek ze mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #technologia #humor #humorinformatykow #samsung
imlmpe - Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale jesteśmy świadkami dokonującej ...

źródło: comment_RZwBnJojqJmiumCrwhVCac35tUEWqxFO.jpg

Pobierz
  • 5