Wpis z mikrobloga

@ms93: sprawdzałam tę opcję jakiś czas temu :) RT wychodzi taniej gdzieś tma przez skyscanner. Najtaniej wychodzi oczywiście Kayak z patentem na dziecko, ale trochę się cykam, że go nie odczepię (wychodzi 250 euro w dwie strony)
@LaCzyzetta: Jeżeli szukałaś lotów tylko z polskich lotnisk, to warto jeszcze sprawdzić połączenia z bliskich zagranicznych miast np. Pragi, Monachium, Frankfurtu do Delhi lub Jaipur. W lipcu zeszłego roku leciałam za 750 zł w dwie strony, z Pragi przez Frankfurt i Bombaj do Jaipur, a powrót z Jaipur przez Delhi i Monachium do Pragi, przelot Lufthansą i Jet Airways, połączenia znalezione na kayak.pl i kupione przez airtickets24.com.
@LaCzyzetta: Ja ze swojej strony dodam, że mój różowy zazwyczaj szukała promocji na fly4free, loter i holidaypirates, i zazwyczaj ceny były całkiem ok. Choć pewnie bardziej nadają się do szukania last minute, niż na konkretny dzień.
@LaCzyzetta: ja od 3 lat latam do Indii właśnie w okresie około wigilijnym. Praktycznie nie ma szans na tani bilet w tym okresie, w grudniu/styczniu nigdy nie było żadnej promocji.
Ten bilet za 1400 to nie był w tym okresie, co?

Polecam kupować jak najszybciej, bo później będą tylko droższe.
@LaCzyzetta: nie spodziewaj się że znajdziesz tu kogoś bardziej ogarniętego, jeśli słyszałaś o patentach z bebe, słyszałaś o matrixie itd. 1400 zł przy sztywnym terminie to świetna cena. Odpięcie bebe to żaden problem przy locie RT, odepną Ci od razu na całość (ale jestem trochę sceptyczny co do tego czy z bebe rzeczywiście wyjdzie tu taniej, doszłaś do płatności? i cena pozostaje bez zmian?)