Wpis z mikrobloga

Szykuję się do remontu łazienki i zobaczcie na zdjęciu co znalazłam w necie. Szukałam umywalek i tą jestem po prostu zachwycona. Tylko pytanie co o niej myślicie? Czy będzie funkcjonalna czy tylko będzie ładnie wyglądała? Obawiam się też, czy przez to że jest tak mocno oryginalna, to czy nie znudzi mi się za szybko.

#lazienka #umywalka #remont #porady
ilka85 - Szykuję się do remontu łazienki i zobaczcie na zdjęciu co znalazłam w necie....

źródło: comment_TT357Q9npAT84c6h3juv0ZiI85KNTsxG.jpg

Pobierz
  • 28
@ilka85: jak dla mnie spoko. A ile kosztuje takie cudo i jakie ma wymiary? Co do funkcjonalności to poza tym, że jest oryginalna to przecież da radę normalnie z niej korzystać, umyć zęby czy ręce, więc looz.
@paluch_85: co do ceny to trochę kosztuje, ale moim zdaniem jest warta swojej ceny. Co do wymiarów to ma 70x50. Zresztą zobacz sobie wszystko sam tutaj http://www.lazienkaplus.pl/pl/umywalka-70-x-50-cm-biala-art-ceram-one-shot-cup-osl0050100,418063,81,i.html
@ceflon: żyję w tym stuleciu i nie obchodzi mnie poprzednie.
@Hannahalla: wow, niezłe inspiracje! A co do tej szafki pod umywalką to dzięki za sugestię! Taka szafka jest bardzo przydatna.
@ilka85: faktycznie trochę kosztuje, ale jeśli chcesz zrobić sobie łazienkę w takim luksusowym stylu to taka umywalka wkomponuje się idealnie. Tylko teraz pytanie jaką wannę do tego dobierzesz?( ͡º ͜ʖ͡º)