Wpis z mikrobloga

Koniec zimowego opierdzielania się. Kilka miesięcy temu pisałem o swoich planach treningowych w przerwie miedzy triathlonami. Pomysł był by doprowadzić organizm do normy po dosc ciężkim sezonie i zwiększyć siłę, by następny sezon przeżyć lepiej.

Nie wszystko wyszło tak jak chciałem, efekt jest jaki jest. Po lewej - styczeń tego roku, wrzucałem dawno temu to zdjęcie i wniosek był "#!$%@?, ale chudy" :p.

Po prawej - kilka tygodni temu, + 7kg mniej więcej.

Dobra, teraz technicznie:
Trening 5x5 stronglifts 2 razy w tygodni. Do tego bieganie (różnie) i rower (4x w tygodniu, głownie trenażer). Pływania brak gdyż albowiem mi się nie chciało. Joga raz w tygodniu.

Żarcie - nadal wege, bo dlaczego nie ;). Carb backloading, tłuszcze i białko w ciagu dnia, węgle okolotreningowo i wieczorem. Makr nie liczę jakoś specjalnie (około 80 - 100g tłuszczy, jakieś 60 - 80g białka, reszta węgle), kalorii tez nie - YOLO.

Suplementacja - ziółka na obniżenie kortyzolu, l-arginina, cytrulina, b12 w końskiej dawcę, beta alanina + kreatyna (jak pamietam). Białko w proszku czasem, jak mi sie zachce w sumie.

Tyle, zaczynamy trening pod sezon, bo to już tuż tuż. Trening siłowy zmniejszę do jednego w tygodni, FBW z większą ilością powtórzeń, mniejszym ciężarem maksymalnym i krótszymi przerwami pomiędzy seriami.

Dziękuje za uwagę ;)

#mikrokoksy #dieta #masa #trening #triathlon #czlowiekszpinak #pokazmorde #pokazforme #weganizm
g.....i - Koniec zimowego opierdzielania się. Kilka miesięcy temu pisałem o swoich pl...

źródło: comment_VGhlL98XoLoQ5HKvnhwifKGyk30XVWVz.jpg

Pobierz
  • 51
@grecki: Sądząc po uszach pierwsze zdjęcie robiłeś z dużo bliższej odległości od lustra niż drugie. Aparat ustawił większą przysłonę, czyli mocny szeroki kąt i dlatego wyglądasz tak chudzinkowato. Nie wątpię, że schudłeś a potem przytyłeś ale takiej różnicy jak zdaje się sugerować ten post nie było:).
@pkrr: zrobiliśmy podcast razem (Lepszy Niż Wczoraj na YT) i się propsujemy często, bo ja uważam, że to dość mądry gość, a on akurat lubi fakt, że mi za często z weganizmem nie #!$%@?.

@SuchyNurek: Ten sam aparat, ta sama ogniskowa (przesłona nie ma nic do kąta ;)). ale wiadome -zdjęcia różnie czasem oddają.