Wpis z mikrobloga

Skorpionów też lubię, swego czasu wszystkie (przynajmniej oficjalne) albumy przesłuchałam.
Dziś spontanicznie mi się przypomniał ten kawałek, jeden z moich ichniejszych ulubionych.

I małe gównowspomnienie.

Mój tata miał bardzo dużo winylowych płyt, muzyczny świr.
Jak byłam mała i rodzice poszli w melanż, my dzieciaki cała noc wolna chata, pobawimy się adapterem taty na płyty.
Z kolekcji taty wypadła mi płyta Scorpions (albo singiel) - czarna z realnym zdjęciem skorpiona - kurde nie mogę tego znaleźć teraz w guglu, a chciałabym!

Przestraszyłam się, zaczęłam wrzeszczeć, siostra na mnie, i sąsiad ś.p. się #!$%@?ł i zadzwonił do nas, żebyśmy zamknęły mordy bachory ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#muzyka #djaloszka #gownowpis #wspomnienia #scorpions #80s #oldiesbutgoldies
  • 8
@Nasu: najbliższe mego wspomnienia są nr 2 i 3 ale nadal myślę, że to było realne zdjęcie, gdzie były detale tej skorupy widoczne, choć byłam mała i mogę zakrzywiać w głowie wspomnienie, a wrzeszczałam jakbym horror zobaczyła

nie ma opcji, przy najbliższej rozmowie z ojcem/siostrą zrobię dochodzenie
zdziwią się, jak będę ich pytała o takie bzdury xD

dzięki!
@MajkiGee Ty chyba się jarasz takimi rzeczami jak okładki albumów, może Ty coś kojarzysz z okładką albumu/singla The Scorpions, czarne tło i czarno białe prawdopodobnie prawdziwe zdjęcie skorpiona, którego mogłoby wystraszyć się dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)