Wpis z mikrobloga

Mirki! pilnujcie wasze matki/babcie przy okazji tego calego zamieszania z "rejestracja numeru". Moja starsza mama (w wieku niejednej z waszych babc) poszla zarejestrowac numer i wcisneli jej umowe abonamentowa na 2 lata - powiedzieli, ze jest WYMAGANA.

mama zapierala sie rekoma i nogami - a nie udowodnicie im NIC - umowa podpisana, to wypierd@l@c - a jak nie to kara za zerwanie umowy i wtedy wypierd@l@c. czyzby konczyla sie era prepaidow ? gdziez tam, po prostu klamia w zywe oczy. nie ma na nich bata o ile nie chodzisz z kamera przyczepiona do ubrania... te ich malwersanckie praktyki juz zakrawaja o przestepstwo. tu akurat mowa o orange.

TL;DR
CHODZCIE ZE SWOIMI MAMAMI/BABCIAMI DO OPERATOROW BO BEDA DLA NICH WYSTAWIONE JAK SIEDZACE KACZKI

#orange #malwersanci #oszukuja #operatorzy #operatorzykomorkowi
  • 14
@mjklkg: zawsze będą żerować i naciągnąć na abo. Kłamią w żywe oczy sam bylem świadkiem, i to u kazdego operatora. Co gorsza za podpisanie w salonie nie przysluguje rezygnacja do 14dni, wiec wiedzą co robią. Skarga na typa, a ty powinienes zarejestrowac to na siebie, bo czy wymienic karte sim czy co to ty bys szedl a nie znowu mame ciągac po salonach
@JcL tak, w salonie - face to face - kazali jej przyjsc osobiscie zarejestrowac telefon.

@prawdziwek no ale zeby az tak klamac w zywe oczy :( the new low. zgodze sie ze oni wsyscy sa po jednych pieniedzach... w UPC mi dowalili ni z gruszk ini z pietruszki telefon i "pakiet bezpieczenstwa" - a mialem sam internet.

najgorsze jest, ze to laska mamie taki kit wcisnela - mama mowi, zebym nie szedl
prześlij nam na PW szczegóły


@OrangeEkspert: po co na priv - tutaj napisze. salon w Kołobrzegu (78-100), ul. Armii Krajowej 9.
http://salony.orange.pl/salon.html?id=5858447&nazwa=salon-Orange-Armii%20Krajowej-Ko%C5%82obrzeg&ticaid=617dc1

ustalmy sobie cos jednak na samym poczatku - dokladnym przebiegiem rozmowy to bym dysponowal gdyby mama z dyktafonem chodzila wlaczonym 24/7 - ale wtedy sprawa wyladowalaby nie tylko na wykopie ale tez i na policji.

w skrocie - mama poszla zarejestrowac numer prepaid. to bylo jedynym celem odwiedzin, gdyz
znalezisko.


@Pidzej94: moze zrobie, zobaczymy jak sprawa sie potoczy dalej - nawrzucalem na francuskim facebooku (w sensie na oficjalnym kanale orange) i zamierzam to zrobic rowniez na polskim bo tam mnie skierowali
@OrangeEkspert

zalozylem konto na orange.pl - z adblockiem to jest niemozliwe, musialem go wylaczyc - inaczej po zakonczeniu wszystkich krokow trafia sie z powrotem do kroku 1szego.

po zalogowaniu sie na strone - miejsce zgloszen starannie ukryte, na pierwszym planie jakies bzdury - to typowe. ja nie wiem czemu wy na sile irytujecie klientow. w wyborze typu zgloszenia sa tylko 3 opcje: Rozliczenia / Zarzadanie uslugami / Informacja - rozumiem wobec tego,