Gorące dyskusje ostatnie 12h

sprowadźmy masowo azjatów do chujolandii, a deportujmy narodowców, plusy i plusy jedyne co widzę:
    + azjaci są inteligentniejsi od polaków i bardziej pracowici,
    + azjatki są ładniejsze od polek, dbają o siebie i o rodzinę,
    + grube azjatki nie istnieją, spotkać szczupłą polkę to jak spotkać yeti,
    + chińczyk kurczakowy po pekińsku za 10 zł > każdy polski domowy obiad,
    + krąży taka plotka, że azjatki lecą na białych, program szara azjatka dla anonka,
    + dłużej żyją, młodziej wyglądają jak są stare, albo w ogóle się nie starzeją,
    + polka to nażre się, wyrośnie na tych ziemniakach i później ma 185 cm wzrostu taka kłoda, a azjatki zawsze zgrabne i niższe od przeciętnego polaka
    + azjaci w 2 lata zbudują elektrownie jądrową xiaomi, rozwiną technologicznie ten zacofany kraj, pendolino z wanny twojego starego do wanny mojego starego, elon musk się zesra z wrażenia
    + no same plusy ale już nie chce mi się pisać
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

DZIEŃ 76/100

Mietek dzielnicowy z Sosnowca postanowił coś zmienić w mieszkaniu i wytapetować sobie duży pokój.
    Jak postanowił tak zrobił. Po remoncie przyszedł do niego Staszek, sąsiad z góry:
    - Miecio, aleś fajnie sobie urządził pokoik. Też sobie tak zrobię! Powiedz mi tylko ile kupiłeś rolek tapety?
    - Dwanaście Staszku.
    - To też wezmę dwanaście.
    Staszek poszedł więc do sklepu budowlanego, kupił dwanaście rolek tapety o gładkiej teksturze,
    w kolorze muślinowego turkusu, wrócił do mieszkania i rozpoczął tapetowanie.
    Po jakimś czasie, gdy już skończył, poszedł do Mietka:
    - No, Mieciu, powiem ci, że skończyłem, ładnie to wygląda ale coś mi się nie zgadza. Mamy taki sam metraż,
    powiedziałeś, że kupiłeś dwanaście rolek, ja zrobiłem to samo tyle, że mi zostało jeszcze pięć.

pokaż spoiler - No, mi też.

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Nowoczesny system automatycznego gaszenia pożarów bez zalewania wodą całego budynku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#xdforbot #ciekawostki #technologia #strazpozarna #swiat #bezpieczenstwo

GFY

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (18)