Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Może to kontrowersyjne ale kurwica mnie strzela jak ludzie na świecie umierają z głodu a kolo miliarder którego było stać na podróże helikopterem i powinien zakładać ryzyko zginął w katastrofie lotniczej jest wspominany przez prezydentów bo trafiał piłką do kółka, milion serwisów informacyjnych, a ci co umierają z głodu to chu* nie są warci takiego wspominania, gdzie zmierzamy jako cywilizacja
  #kobebryant

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Michał Białek jest niemożliwy. Mówi do mnie będziemy naprawiać tagi? Bo inne serwisy naprawiają :) ja ze tak. Poszedł do Elfika i mówi chcesz jednom linijkę kodu? Ona, że tak Białek na to Aha wszyscy naprawiamy tagi :) poczym poszedł do serwerowni wziął myszkę taką zakurzoną daje adminowi i mówi masz wyczyść bo siiii jest :) hehehe (dmuchaj, chce podłączyć, klik, klik).

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  [PILNE!] Murzyn koszykarz rozjebał się helikopterem. Wykopki, które słyszały o nim ostatni raz 15 lat temu w podstawówce, rwą włosy z głowy. Wszyscy dodają info do relacji na portalach społecznościowych i piszą do znajomych, żeby napawać się, że dowiedzieli się o wypadku pierwsi. Za dwa dni zapomną całkowicie o zmarłym murzynie i odpalą się jak znowu umrze ktoś znany. Koniec newsa.

  odpowiedzi (21)