Wpis z mikrobloga

@Magej: jak dla mnie hl działa dużo lepiej niż qm, pewnie że na początku sezonu była tragedia ale wszystko już wróciło do normy. Grając hl trafiam na ludzi na moim poziomie, a grając qm po max czasie kolejki wrzuca mnie w losowy mecz, przeciw smerfom przed 40lvl, ze sztucznie boostowanym mmr, co głownie daje free wina. Dodatkowo mmr qm łatwo można podbić grając w 2-3 osoby.
@Magej: MMR nic nie znaczy możesz latać jak głupi, grać za 3 i "kierować" grą a wystarczy jedna #!$%@? akcja nawet nie przez ciebie i juz MMR spada. Z drugiej strony możesz grać mocno przeciętnie ale wygrywać gry i już masz MMR OVER 4000.

Dla mnie każdy tryb rankingowy będzie rakiem, bo nikt nie chce i nie stworzy sprawiedliwego systemu dobierania graczy. Zawsze będziesz musiał liczyć na to, że dobierze ci
@wiatrow: "Z drugiej strony możesz grać mocno przeciętnie ale wygrywać gry i już masz MMR OVER 4000.
" - według hotslogs mamy w tej chwili 11 takich przeciętniaków, chyba nie do końca wiesz co piszesz.

@OP - QM to nic innego niż deathmach, compy z dupy, mało kto gra rozsądnie, większość lata za killami. Porównywanie MMR QM vs HL nie ma większego sensu.
@aarrrrgh: Nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi.

Hotslog liczy mmr na podstawie zwycięstwa - czyli wygrasz zwiększa ci sie MMR, przegrasz spada
O ile ci spadnie/wzrośnie zależy chyba od mmr przeciwników i teamu. Czyli grając mega przeciętnie ale wygrywając wzrasta ci MMR ale jak grasz bardzo dobrze ale team lami i przegrywasz to mmr ci spada
@wiatrow jeżeli grasz bardzo przeciętnie to w długim okresie będziesz więcej przegrywał niż wygrywał i analogicznie - jeżeli grasz bardzo dobrze to w długim okresie będziesz więcej wygrywał niż przegrywał.

a mmr over 4000, o którym napisałeś, że można mieć grając przeciętnie ma w tej chwili ~11 osób
@Magej: Jeśli faktycznie jesteś na poziomie niskiego diamentu to będziesz w stanie dojść w rankingu do wysokiej platyny lub nawet diamentu. Sugeruję grę postaciami, którymi można carrować. Chromie jest zbyt zależna od drużyny. Według mnie wszyscy magowie są strasznie zależni od drużyny i jeśli nie wymiatasz nimi to bym się trzymał innych postaci.