Wpis z mikrobloga

Wpadłem ostatnio na pewien trop między innymi dzięki użytkownikowi @bombastick. Mianowicie chodzi o użytkownika @RuskiAgent1917. Postanowiłem przeanalizować go żeby odkryć kim tak naprawdę jest. Jego nick składa się z trzech członów. Pierwszy to Ruski - to określenie jest używane w Polsce głównie w stosunku do ludzi mieszkających za naszą wschodnią granicą, spotkałem się z nazywaniem ruskimi Ukraińców, Białorusinów i Rosjan. Ciekawy przypadek nieprawdaż? Teraz zajmijmy się słowem agent. Jak zapewne dobrze wiecie Agent to reality show którego emisję niedawno wznowił TVN. Wiecie kto prowadzi najnowszą edycję? Kinga RUSIN. Dla niezaznajomionych z tematem podam cytat z wikipedii:

Rusin - termin odnoszony historycznie do narodów wschodniosłowiańskich

Narody wschodniosłowiańskie: Rosjanie (Wielkorusini, Wielkorusy, Wielkorusowie, Wielkorosjanie), Ukraińcy (Małorusini, Małorusowie, Małorosjanie), Białorusini (Białorusy)


Kolejny człon - 1917. Może trochę was zaskoczę ale w tym roku toczyła się pierwsza wojna światowa w której uczestniczyła Rosja. Państwo te ówcześnie było większe niż teraz i obejmowało m.in. tereny dzisiejszej Gruzji, Kazachstanu czy Ukrainy. Widzicie do czego dążę? Wszystkie fakty się pokrywają. Ułożyłem wszystkie części tej misternej układanki jaką jest użytkownik @RuskiAgent1917 i już wszystko wiem. Wy też już wiecie tylko nie połączyliście jeszcze wszystkich kropek, musicie dojrzeć schemat powtarzający się w powyższym tekście. Ostrzegam że prawda może być trochę szokująca.


Pozdrawiam

#spisek
  • 7