Wpis z mikrobloga

@artur1792: jak widzę, że ktoś określa kogoś per "gimbus", to wiem, że mam do czynienia z jakimś urażonym typem o biednym, oklepanym, internetowym słownictwie xD "O jaa", "masakra", "żal" - te zwroty muszą tobie towarzyszyć na co dzień xD
@artur1792: boli mnie jedynie w tej guwnodyskusji to, że doprowadziłem jakiegoś człowieka do smutku xD Podobno gimbusy nie mogą się skompromitować, bo one jeszcze nie mają na tyle świadomości tego, co przekazują xD No elo xD
@skenay: Bo #!$%@?ł się Wiesiek na czerwonym :) Jak ten typ ma zielone to Wieśki stoją na czerwonym.Bywam tam i często właśnie jak wyjeżdżam z tego miejsca (wyjazd z Galerii Bałtyckiej) co nagrywający patrze w dokładnie czy jakiś Wiesiek nie jedzie jeszcze :)
@wymarta: w każdym mieście chyba jest takie większe skrzyżowanie z podwójną sygnalizacją i bardzo często ludzie wjeżdżają na pierwszych światłach na zielonym, a na drugim mają czerwone i myślą, że mogą wtedy zjechać ze skrzyżowania, bo wjeżdżali na zielonym, najgorsze jest to, że jak już do czegoś dojdzie to nie idzie takiemu przetłumaczyć i nawet policja nie daje rady i sprawa kończy się w sądzie ...
@artur1792: nie owijając w bawełnę - że ja mam ciebie typie słuchać, jesteś moim tate czy jak? xD twój poziom pisania na serio jest nawet niższy niż przy moim tryhardzie, to czemu mam nie korzystać xD