Wpis z mikrobloga

Dziś ostatnie chwile na #czarneblachy , właśnie lecę przerejestrowac. Kupiony ze stodoły, zdążył już dzielnie dac radę w trasie 1500km. Będzie powolutku robiony na 96% oryginał, wpadnie tylko zawias od sportinga no i może w wyciszeniu postaram sie poprawić fabrykę :).
Przepraszam za filtr snapchatowy, tylko takie foto mam, ale jest to dowód podróży ^°^ Najbliższy czas cinklak spędzi nad Bałtykiem.
#motoryzacja #chwalesie #samochody
Ulica - Dziś ostatnie chwile na #czarneblachy , właśnie lecę przerejestrowac. Kupiony...

źródło: comment_iKtZiMcTGhygciQ4PPIm7GqipIxP5Bsa.jpg

Pobierz
  • 30
@Kejran: Gdybym mógl to bym tak zrobil, jednak auto zarejestrowane 100km ode mnie, poza tym miejsce w dowodzie się skończylo i mam tylko "papierowy" przegląd.
@tomekk_: 94r., na klapie już widnieje niestety "Fiat". Dzika 700, o dziwo jeszcze z katalizatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epll: @oficer-prowadzacy: Jadę zaraz do PZU w takim razie i spróbuję przepisać. Jak się uda to zostaje na czarnych blachach, ale jeśli później panowie niebiescy przyczepią się w razie kontroli to was znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epll: To się zgadza, sam tak jeździlem. Bardziej chodzi mi o przyczepienie się do papierowego przeglądu, na to też jest podobno 30 dni z tego co wiem
@Ulica: W sumie też prawda. Ale to imo też ostry służbista musiał by być :D
Też czysto teoretycznie możesz jeździć tak jak @oficer-prowadzacy: ci mówi :D Kontrole pewnie będziesz miał 1-2 na kilka lat wiec co najwyżej w najgorszym przypadku 100zł stracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ulica: Co chcesz w nim na oryginał robić? Przy okazji przestrzegam tylko, że każda modyfikacja powiększa apetyt, więc jeśli chcesz mieć oryginał, to sugeruję umiarkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wygłuszenia- robiłem takowe w lato stosując warstwę alubutylu i gąbki. Można jeszcze dorzucić filc.
Efekt mocno odczuwalny. Tu masz małą powierzchnię, to wyniesie całość góra 400-500 zł.