Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja wszystko rozumiem - że możesz mieć jakąś swoją niezbyt chwalebną przeszłość i się jej wstydzić (choć nie jestem pewien, czy w jej przypadku to wstyd czy raczej po prostu strach przed utratą deali, raczej to drugie), ale pierdolenia, że to normalne, nie ma w tym nic złego i to normalna praca...No tego już kurwa nie zdzierżę.
  Staram się w życiu zachować w poglądach jakąś równowagę, ale mam wrażenie, że to co się dzieje ze społeczeństwem szczególnie od jakichś 10 lat to jest jakieś kurwa nieporozumienie cytując narodowego wieszcza.

  Jeszcze ten pajac Człowiek Warga z tekstem wyjechał, żeby się nie przejmowały i że niedługo będzie to uznawane za normalne. Jeżeli tak będzie, to niech Elon buduje te rakiety bo trzeba stąd jak najszybciej spierdalać.

  #natsu #polskiyoutube #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Haha kolejny internetowy bezbek #zdvpy stanął w obronie youtubowej Julki, która wsadzała sobie lusha do pipy i mordy xD Typ nagrywał filmiki na swój kanał podpieprzając kontent z karachana, vichana i 4chana i ubiera to w swoje nieśmieszne żarty, z resztą już nawet gimbom się znudził i go nie oglądają a on beczy że mu youtube zasięgi zmniejsza.
  #natsu
  #bekaztwitterowychjulek
  #bekazpodludzi
  #polskiyoutube
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Po niej bym się nie spodziewał trzeźwej oceny sytuacji...

  #beksy #polskiyoutube #natsu

  odpowiedzi (30)