Wpis z mikrobloga

Chciał bym zrobić prezent dla rozowej i wybór padł na Junak Vintage 125 . Dzisiaj bylem to cudo oglądać i faktycznie nie wygląda źle a nówka kosztuje tyle samo co 10 letnia Vespa po przygodach. Niestety nie można się tym przejechać.
Od gościa w sklepie dowiedziałem się że od przyszłego roku mają wejść nowe przepisy i ten model nie będzie już sprzedawany na gaźniku tylko na wtrysku w związku z tym cena 1500 w górę, o ile dalej to będzie produkowane. w związku z tym przyszło mi się przeprosić z #bojowka125cc i zapytać o zdanie, czy orientujecie się jak to ma wyglądać w 2017r ? czy opłaca się czekać czy brać teraz, może jest ktoś zorientowany w temacie bo nie wiem czy mi bajek w sklepie nie naopowiadali bo chcą się pozbyć końcówek serii.
#motocykle125
  • 20
@syrena_elektro jeden uj. Nie interesowałem się tym ale obstawiam że z jednej fabryki jak większość podstawowych modeli w ich ofercie
Ją ostatnio jeździłem white city. Nawet dosyć znośny. Wygodny i nieźle złożony.
@enjoi kumam, też tak chciałem zrobić ale wiesz jak z babami jest ;)
Skutera się będzie bała i będzie ok. W rok spokojnie się rozkręci i pójdzie na prawko. Jeszcze myślałem o yamaha delight ale to już konkretna kasa do wydania.
125 ma do sprzedania?
@enjoi wiesz, podjadę z ciekawości zobaczyć i umówię się na jazdę próbną ;) Ale co do ceny to za tyle one faktycznie chodzą. No i Yamaha jest na wtrysku i 10kg lżejsza. A może po roku wam puszczę po znajomości ;)
@syrena_elektro: aa, cholera. Ten Junak 4k tańszy, nie sprawdziłem ceny i Yamaha za 9k wydawała się spoko ceną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na razie Doris musi ogarnąć samochód, bo kupiła sobie fajne kabrio. ^^