Wpis z mikrobloga

Ten zasrany kraj coraz bardziej mnie #!$%@?, tak muszę się wyżyć przeklinaniem bo ręce mi opadły i nic więcej mi nie pozostało.
Wszystko drogie w #!$%@?, zobaczcie ile co kosztuje w Niemczech - tam z żarcia chyba wszystko jest tańsze, a zarabiają w #!$%@? więcej.
Woda, chyba najdroższa w europie - co my #!$%@? na pustyni mieszkamy, że tyle płacimy.
Paliwo, #!$%@? cena jak na zachodzie z tym, że za dniówkę mają pełny bak, a my #!$%@?... Jeszcze na ich litrze robisz więcej kilometrów niż na naszym syfie.
Kredyty #!$%@? bo będziesz mieszkał na ulicy to se jebniesz na 35 lat hipoteczny i spłacisz ponad 100% więcej, ważny jest dobry start co nie!

Płacisz w #!$%@? składek - zdrowotne, emerytalne itd itp. Idziesz do lekarza Jeb #!$%@? termin za pół roku albo jebnij nockę w kolejce pod przychodnią to ktoś cię może przyjmie. Emerytura może będzie głodowa, a może nie będzie jej wcale zresztą o co pytasz przecież to nie twoje pieniądze - #!$%@? nie Twoje!

OC w górę o 50% bo było za mało, przegląd z 99 na 120 bo co? Bo #!$%@? dawno nie było podwyżki, czaicie #!$%@?
Abonament za TV państwową mimo, że nie oglądasz.

I pogoda, Zima i Lato dwie pory roku z przewagą na zimę bo sezon grzewczy się we wrześniu zaczyna. Jeb po 700 zł za gaz bo ogrzewanie gazowe chyba, że centralne to już całkiem taniej bo 350zł ale #!$%@? płać cały rok!

Powietrze, wychodzisz z dzieckiem do parku jeb Benzen stężenie przekroczone o 1137% rakotwórczy związek drapie w gardło, spoko wieczorem będzie smog!

To może wakacje. Jeb, ta sama oferta w Polsce droższa o 20% niż w Niemczech, a my #!$%@? dalej zarabiamy 1/3 ich wypłaty.

#zalesie #po #pis #dobrazmiana #18 #polska #ekonomia
  • 16
@benzdriver wedliny ok, ale jednak kielbasy w Polsce sa lepsze (ale taki bratwurst z grilla to arcydzielo). Na lazenie po sklepach niestety srednio mam czas, bo robie czesto po 12-14 godzin a mieszkam w relatywnie malym miescie. :(
@bury256: z tą ceną przeglądu to mi nie pasuje jedno. W TV wiceminister mówił, że nie była ona podnoszona od 2004 roku. Ja nie mam tak długo prawka a wydaje mi się, że płaciłem mniej, bodajże 81 zł.Jak to było?
@bury256: XD Co Ty chłopaku #!$%@?, jakie tańsze jedzenie, akurat w Polsce żarcie jest naprawdę tanie na tle europejskim i nie tylko. No chyba że mówisz o wybranych promocjach z gazetki w dyskoncie, to nawet mi cię nie żal.

Z wodą też #!$%@?łeś, rozumiem że na zachodzie 1,5 butelka kosztuje średnio 35 centów? Nie ośmieszaj się.

Reszty nawet nie czytam.
@bury256 w wiekszosci sie zgadzam ale sami wybraliscie dobra zmiane... a co do cen zywnosci mamy najtansze w europie wiec nie #!$%@? ze w niemczech taniej bo u nas zakupy robia litwini, ukraincy, bialorusini, rumuni i bułgarzy...