Wpis z mikrobloga

@lskx: Jego darmowe typy warto poobserwować. Nie jestem tam na tyle długo, żeby móc w pełni ocenić, bywają dni lepsze, bywają gorsze, ale chyba ogólnie na plus. Natomiast przestrzegam przed płatną grupą, jakieś kombinacje z tym wychodzą.
@lskx: @Jan_K: @vinyl17: @nemo3: @Nygusovsky: @Jaszczompszypki: Koleś z tej grupy - Mateusz Wiorek to oszust jakich wielu. Po pierwsze nie podlicza typów i zysku, a gra stawkami. Jak podliczyłem kiedyś kilka dni to wychodziło na minus albo lekki plus. Typy często po kursach 1.4-1.6 i wtopy po 3-4 z rzędu, ale analiza motzno. Usuwał niektóre nietrafione typy i się tłumaczył, że to drugi admin. Tak jak
@Ziggyzz: O to mi chodziło mniej więcej, ale delikatniej napisałem ;). Te screeny widziałem i nawet zapisałem na wszelki wypadek. @nemo3: To, że nie zapłacił to jedno, drugie, że chciał reklamy grupy od osoby, która do niej nie należy.

Do tego co jakiś czas nagania ludzi gdzie indziej na zasadzie "challenge za 30 min", a potem wrzuca pojedynczy typ albo i nie. Zresztą o komentarze na wykopie też prosił, sam
@Xenus: Na upartego by można, ale... ja po okresie początkowej fascynacji bukmacherką spokojnie przyglądam się różnym grupom i typerom i mało który nie kombinuje. Grupy, które podają dalej płatnych typerów liczą oczywiście profit od kursu, którego niemal nikt nie złapie, do tego tworzą kilka grup, gdzie suma abonamentów znacznie przebija cenę opłat typerów, niby nic, ale "klient" powinien wiedzieć przed dołączeniem, że te typy idą np. na 800, a nie 100
@Jan_K: @lskx: no cóż, gość ewidentnie się zapędził. Z początku może i nieźle mu szło, ale to za mało, by się kreować na guru bukmacherki. A teraz jeszcze te ściemnianie, kasowanie komentarzy i "drugi admin". Kto dał mu się naciągnąć / pożyczył mu kasę / cholera wie, co jeszcze - sam jest sobie winien. Sam jestem w tej grupie od jakiegoś czasu i się przyglądam. Było całkiem spoko, teraz zrobiło