Wpis z mikrobloga

jako ze ostatnio często widze wpisy co udalo sie nam w zyciu a co #!$%@? to wrzuce cos od siebie

najpierw #!$%@?
poznalem kobiete ktora okazala sie nie wlasciwa..
moj bog dal mi dwoch synow .
znalazla bolca
ja zacząłem #narkotykizawszespoko i #alkoholizm
rozwód

dno totalne nie wiedziałem co z soba zrobic. ponad rok wegetacji...
w końcu dalem się namowic na pomoc

teraz chyba ta lepsza
wyprowadzka do #de
otwieram swoja firme dzieki pomkcy innym na którym mi zalezy czyt. rodzina
slawek dalej cpa i chleje
##!$%@?
dzieki namowom chlopakow z firmy ide na terapie #slaweknaodwyku bo chcą by
#dobryszef dalej motzno
wracam chlopaki dajo wsparcie
firma sie rozwija
poznaje #rozowepasek z dwojka #nastolatki
zakochani w sobie
ponad rok to trwa..
jedna córka młodsza za mna bardz, druga nastolatki here obrażona na mnie i rozowego za to ze musi wykonywac pewne ustalone w domu zasady.
ogolnie sielanka
ostatnio zastanawiam sie czy nie sprzedac firmy i wyjechac. z ciekawości wystawilem i kwota za moja firmw to jakies 750-900k €

pozdrawiam milej nocy miraski
#dobranoc
  • 21
@bslawek: Jesteś wypalony tym co teraz robisz? Dopóki nie masz konkretnych planów, nie wykonuj drastycznych kroków. Kapitał można łatwo przehulać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prez: czuje ostatnio zmeczenie. czy ja wiem czy to wypalenie. . pamietam wypalenie objawiawialo mi sie tym ze mialem w... robote w ktorej robielm.
chociaz mam jeszcze jedno marzenie do zrealizowania ktore mi ktos kiedy podpowiedzial " prowadz tak firme zeby kazdy zabijal sie o prace u ciebie, a twoji klienci o terminy u ciebie. BN
@luc_paw: wlasnie zastanawiam sie nad nia. z tego co pamietam ze nie które rzeczy nie przeszly by mi na sucho.. wiem wiem kiedys nie było bez stresowego wychowania. dostalem od mamy czy taty w pysk ze pomyslalem z trzy razy czy zle zrobie.