Wpis z mikrobloga

@M4ks: Głupie pytanie, głupia odpowiedź!


@marman1983: no bardzo głupie, przecież taksówki potrzebuje sie tylko jeżdżąc po swoim mieście i to wyłącznie z portfelem w kieszeni oraz w jedna osobę.
@M4ks: no głupie, głupie. Bierzesz smartfona w łapkę. Odpalasz U. Zamawiasz pojazd i patrzysz jakie auto. Jak jest to fiat panda lub renault twingo, a ty masz dwie duże walizki to anulujesz kurs i sprawdzasz następnego. Ewentualnie możesz zadzwonić do kierowcy i zapytać czy może przewieźć 30 litrowych słoików od matki + 20 kg ziemniaków/cebuli/czosnku*

*niepotrzebne skreślić

PS Czy gdy chcesz uprawiać seks (sic!) to też wchodzisz na forum i pytasz
@marman1983: czyli co, mam stać i czekać bo może akurat będzie auto takie jak trzeba? A może mam sprawdzać jako bagażnik ma dane auto i mieć nadzieje ze cebularz nie ma akurat lpg? Albo mam dzwonic po kierowcach? Ty czytasz to co piszesz?
Sadziłem, ze sa jakieś normy, ale ani na stronie U nic nie ma, nie mówiąc juz o aplikacji.
@M4ks: wiek do 15 lat, minimum 5 osobowy. Może być Twingo, Vw up lub Kia Picanto (lol)... w sumie czego się spodziewać za 1,55/km? Zacna firma powiadasz? Pozwól, że to przemilczę.
wiek do 15 lat, minimum 5 osobowy. Może być Twingo, Vw up lub Kia Picanto (lol)... w sumie czego się spodziewać za 1,55/km?


@marman1983: nie wiem, dlatego pytam. Sadzilem, ze skoro podzial na ten typu aut jest tak niejasny, to cos z niego wynika, jak widac, nie do konca.
Jeny ogólnie zabiera się tzw. "normalne" bagaże jak ktoś jedzie np. na lotnisko. Na pewno trzeba uważać gdy wyświetli nam się np Nissan Micra ponieważ tam faktycznie mało co się mieści. Natomiast tez należny pamiętać że UBER to nie bagażówka. Niestety jest to kwestia indywidualna kierowcy. Najlepszym sposobem jest albo anulowanie gdy wiemy ze pojazd jest ewidentnie za mały na nasze 3 torby i 3 osoby (np. Micra) albo dzwonienie z zapytaniem