•  

  2 godziny wcześniej niż planowałem ale rozchorowałem się i nie dam rady siedzieć do północy.

  Finał rozdajo z beta testów Wykopółki

  W kolejnych losowaniach wypadli:
  @Viserion - brak konta na wykopółce
  @Refusek - również ;c
  @szyna55 - no Ty devisz apkę mobilną, pozwól że Cię pominę ;)
  @zczuba - też brak konta
  @Obywatel_Kondominium - jak wyżej

  I w końcu uwaga, jest zwycięzca! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  @stepson - podrzuć mi do poniedziałkowego wieczoru dane do wysyłki a już niedługo uraczysz się lekturą. :)

  W załączniku dump zarejestrowanych loginów w celu weryfikacji losowania.

  A w nadchodzący poniedziałek premiera Wykopółki. Z tej okazji również szykujemy rozdajo ale w tej chwili nic więcej nie zdradzę. Obserwujcie tag a ja biorę się za fixanie tego co zepsuliście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Miłego piąteczku mirki!

  #wykopolka

  źródło: users.png

  +: t...r, szyna55 +4 innych

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Witam wszystkich zainteresowanych tagiem #leczymywojtusia. Niestety wracamy z najgorszymi możliwymi wieściami. Nasz syn Wojtuś po 9 miesiącach heroicznej walki przegrał z chorobą.

   Pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wasze wsparcie, za polecenia lekarzy, specjalistów, za wsparcie finansowe. Za to, że byliście z nami. Szczególnie dziękuję @Saute, który włożył wiele wysiłku i serca w naszą walkę. Bez tych wszystkich słów wsparcia i otuchy na pewno nie bylibyśmy tak silni i zmotywowani by walczyć. Jesteście wspaniałą społecznością. pokaż całość

   odpowiedzi (134)

  • avatar

   SMSy na Wykopie

   Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

   Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

   Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

   W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

   Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

   Pozdrowienia!

   #wykopchangelog #wykop #wykopblog
   pokaż całość

   odpowiedzi (318)

  • avatar

   Mirko mnie natchnęło i stworzyłem memesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   odpowiedzi (7)