•  

Mirki mam pytanie i proszę Was o odpowiedź. Jak to w końcu jest z blokowaniem nieoryginalnych programów i gier w W10? Rok temu straszyli o tym ale nie słyszałem o jakimkolwiek przypadku i nie mogę się na nic natknąć by komuś zablokowali jakiś prpgram (może źle szukałem). Czy jak na przyklad zainstaluje lewego office 07 to zablokują od razu czy będą komunikaty itp? I czy programy typu donotspy10 blokują powiadamianie M$ o nieoryginalnym oprogramowaniu? I co do donotspy10 jest jakiś lepszy program od niego czy samemu bawić się w ustawieniach? Dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#windows10

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To właśnie się dzieje, kiedy poprawność polityczna się rozpędzi. To jest screen z New York kurwa Timesa. Najpierw indoktrynuje się dzieciaki w szkołach, dzieląc wszystkich na dwie kategorie: albo jesteś prześladowcą, albo prześladowanym. Potem wmawiasz im, że jedynym sposobem na odkupienie swoich win jest totalna uległość wobec ideologii. Zanika indywidualność, jesteś postrzegany przez pryzmat swojej grupy - koloru skóry, orientacji, płci. Im bardziej jesteś uciskany, tym większą masz rację.

pokaż spoiler #paranoja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rasizm
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Są tu jacyś odmieńcy co wolą coca cole zero albo pepsi max od zwykłych z cukrem? Kurde odkąd zrezygnowałem z słodkich napojów i przerzuciłem się na te wynalazki to nie mogę pić już tych „zwykłych” xD wśród znajomych nie mam nikogo kto to pije, twierdzą nawet że tego nie da się pic i że smakuje jak gówno xD dajcie plusa jeśli szanujecie tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dieta #niepopularnaopinia pokaż całość

odpowiedzi (113)

Jakbym była gwałcona, to krzyczałabym że mam AIDS.

odpowiedzi (41)