Wpis z mikrobloga

@kWeb24: Przy okazji parę kwestii:

1. Czy jeśli kilka osób chce przeczytać daną książkę, to mam informację, który jestem w kolejce?
2. Czy przed dodaniem do whishlisty jest gdzieś informacja o kolejce?
3. Opisy są albo źle wprowadzone, albo źle wyświetlone. Efekt jest taki, że są ucięte po 200 znakach.
4. Denerwujące jest to, że tytuły są ucinane ellipsisem. Jeśli nie chcesz kombinować z layoutem, żeby wcisnąć cały tytuł, to chociaż
@zakopiak:

1. Nie ale pojawi się taka opcja
2. Nie ale możemy to dodać ;)
3. Wiem, limit jest na 200 znaków już na etapie pobierania danych z posta, do naprawy.
4. Upchamy tytuł, to był szybki fix na książki 'GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG....' :)
5. Słuszna uwaga, zrobimy ciemny gradient od dołu zdjęcia.
1. Czy jeśli kilka osób chce przeczytać daną książkę, to mam informację, który jestem w kolejce?

2. Czy przed dodaniem do whishlisty jest gdzieś informacja o kolejce?


@kWeb24: popieram te punkty :)

Dodatkowo zastanawiam się jak będzie można zmienić informację o osobie aktualnie posiadającej daną książkę.

Ja bym optował za dorzuceniem jeszcze np. lokalizacji, żeby móc szukać też książek od mirków w swojej okolicy, myślę, że to cieszyłoby się sporym zainteresowaniem.
Dodatkowo zastanawiam się jak będzie można zmienić informację o osobie aktualnie posiadającej daną książkę.


@kultywator: Tzn? Aktualnie ta informacja zmienia się sama w momencie ukończenia transferu. Ja oznaczam książkę jako wysłaną, a Tobie przy pozycji na wishliście pojawia się przycisk do potwierdzenia odbioru. Kiedy dojedzie książka, oznaczasz ją jako odebraną, oceniasz jej stan w okienku i już. Książka jest u Ciebie z informacją, że Ty ją posiadasz i można to sprawdzić
@kWeb24: ok, zmiana informacji jeszcze przede mną, więc dopiero przetestuję.

Co do lokalizacji dobrze by było, gdyby info było przy książce, którą wybieramy (np. ja wolałbym książkę lokalną niż wysyłaną, odpadają komuś koszty wysłania). Taka np. mapka z zaznaczonymi lokalizacjami książek/punktami odbioru i biblioteczką z danym miejscem powiązaną, to już w ogóle byłoby coś.
@kultywator: Możemy to rozważyć jeśli tylko będą chętni do wpisywania miast na www. Ale samo miasto to nie adres, powinno nie być z tym problemu. Kiedy uporam się z taskami z roadmapki do 1.1 to ruszymy z tym pomysłem. :)
@kWeb24: ja bym to ujął jako "lokalizacje odbioru", może to by było bardziej zachęcające, a i o prywatność by się ktoś nie obawiał, np. samo miasto lub miasto + ulica, to już dużo by ułatwiło