Wpis z mikrobloga

Mirasy może wy wiecie jak pomóc. Od jakiegoś czasu w internetowych odtwarzaczach typu youtube, hbogo, player.pl po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu minutach (w zależności od długości filmiku) dźwięk zaczyna wyprzedzać obraz. O ile na drobne przyspieszenie da się przymknąć oko, to z czasem dźwięk wciąż przyspiesza (albo obraz wciąż zwalnia) i robi się to nie do oglądania kiedy usta spóźniają się o całe słowo. Nie wiem skąd to się wzięło, bo pojawiło się nagle pewnie z miesiąc temu. Zaktualizowałem Javę i flasha i nic. Dzieje się tak niezależnie czy odpalane w chromie czy w ms edge. Spotkał się ktoś z czymś takim?

#kiciochpyta #komputery #internet
  • 13
@siecburdelipowsiach: Jak oglądasz np. na player.pl, klikasz prawym, wchodzisz w ustawienia dodatku i w której z zakładek jest przyśpieszenie sprzętowe, ogólnie jak uruchomisz coś we flashu to tak samo, prawym, szukasz przyśpieszenia i odznaczasz.
@TomdeX: W playerze nie ma czegoś takiego. Jak klikam prawym to nie pojawia się żadne okno którym mógłbym wejść w ustawienia, jedynie adnotacja TVN. Z kolei jak wyłączyłem "uzyj akceleracji sprzętowej gdy dostępna" to nic to nie dało ( ͡° ʖ̯ ͡°)