Wpis z mikrobloga

Cześć Wrocławskie mirki!

Szukam miejsca na spotkanie 8-12 osób we Wrocławiu, preferuję okolice rynku.
Chcemy po prostu siąść w sobotę wieczorem, i spędzić razem trochę czasu, później ewentualnie zmienić miejsce w zależności od tego, co nam przyjdzie do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do wymagań to piwo poniżej 10zł przede wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, to fajnie gdyby ceny nie były przesadzone - zarówno piwa jak i czegoś do zjedzenia. Piwo może być 'koncernowe' nie szukam browaru koczkodan przecież. Nie oczekuję nie wiadomo czego bo wiem, że ciężko pogodzić dobrą lokalizację i wystrój z dobrymi cenami.

Z tego co dotychczas słyszałem ,wyczytałem to:
Whisky in the jar - lokalizacja świetna, wystrój i oferta tak samo, ale ceny trochę nie dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PadBar - znajomy to znalazł na fb, nie słyszałem za dużo opinii.
Ceska - ceny ogarnięte, lokalizacja i wystrój też. Na razie mój faworyt.

#wroclaw #pub #bar #miejscedospotkania
  • 10
Nietota! na k.wielkiego


@czytczyt: szanuję!

a od siebie dodam, że może Przybij Piątaka? Po 5zł bronek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko rezerwacje wcześniej trzeba, bo tłumy tam są ale wystrój standard, dupy nie urywa, ot zwykły pub
ewentualnie w Starym Klasztorze obok jest kozacko.

edit
o, jeszcze mi przyszła na myśl Kocia Kołyska. Fajny klimacik i sporo miejsca ale jak w sobotę to też zalecałbym wcześniejszą rezerwacje.
@szymonl: Motyla Noga spełnia Twoje wymagania.
Można zarezerwować salkę (trzeba opłacić jakieś 10 czy 20 zł za osobę do wykorzystania na barze), ale ceny jak na rynek są spoko, karmią też bardzo dobrze.
@szymonl padbar jest spoko, jak chcecie w coś przy okazji zagrać (konsole, planszówki) tak samo Cybermachina. A jak chcecie usiąść w spokoju i pogadać to nie wiem co ( ͡° ʖ̯ ͡°) wszędzie pełno ludzi w sobotę, zwłaszcza po wakacjach...
Dzięki za odpowiedzi! Spróbuję po kolei odpowiadać.

@magenciorek: Z tych 3 najbardziej mi się w Setce podoba. No i ceny bardzo fajne. Będę nad nią myślał.

@czytczyt: @luktuc: Nietota robi ogromne wrażenie wyglądem, serio! Wiadomo kiedy udostępniają zazwyczaj rozpiski na nowy miesiąc? Bo w zależności co tam będzie w tym dniu to może to jakoś zmodyfikować plany. Trochę głupio by mi było na przykład pić piwo, opowiadać i generalnie
@szymonl: multi-tapa tam nie uświadczysz. Z tego co pamiętam, to z lanych mają jakieś czeskie <10zł.
Ale jedzenie bardzo na plus (tatar i belgijskie frytki świetnie nadają się na przekąski)
@lisu91: Starczy kran/dwa, tak jak mówiłem, szukam miejsca żeby siąść, pić piwo, rozmawiać :D Jak przy okazji jest na miejscu przyjemna muzyka to fajnie, a dodatkowo jak byłby kawałek miejsca żeby rozprostować kości, to jestem w domu :D
W ogóle, to musiałem poszukać co to jest multi tap, pierwszy raz się z tym spotkałem ;)