Wpis z mikrobloga

#webstuff #webdev #webdesign #grafika #animacja #javascript #ui #niewiemjaktootagowac #nieumiemtagowac

Na wstępie przepraszam, że użyłem #webstuff. Pomyślałem, że właśnie obserwujących ten tag zainteresuje to co można znaleźć pod tym linkiem. Jeszcze raz proszę nie bijcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autor strony opowiada o zasadach którymi się kieruje przy projektowaniu animacji UI. Można tam też znaleźć kilka pozycji książkowych i narzędzi jakie autor poleca. Oprócz tego jest też sporo linków do różnych źródeł na podstawie których całość była opracowywana. No i całość jest przedstawiona w bardzo fajnej, czytelnej i jednocześnie podkreślającej treść formie.

Jeżeli kiedyś przypadkiem znalazło się to w #webstuff, lub ogólnie na wykopie to też przepraszam. Choć od prawie początku obserwuję tag, to wcześniej na to nie natrafiłem.
  • 14
@Matt23: E tam do webstuff tematyka się nadaje. Choć jak dla mnie nieczytelne ze względu na formę przekazu, wolę klasyczny tekst. Jak autor chciał poszpanować, mógł chociaż zrobić przykłady w jakiś boxach zamiast takiej prezentacji.
@nvmm: Musiałem trochę poszukać, ale znalazłem. Avatar jest z tych zestawów ikon. Pierwszy no i drugi. Odsyłam też bezpośrednio do profilu autora na DA.

"To jakiś program do robienia prezentacji?"


Nie. Pan Mark Geyer przedstawia za pomocą prezentacji to w jaki sposób pracuje z animowaniem UI, z jakich narzędzi korzysta i jakimi zasadami się kieruje.