Wpis z mikrobloga

Miałem szanse w sezonie 19/20 wejść do Premier League drużyną Gateshead (5. liga na starcie - VNL). Do połowy sezonu 2-3 miejsce, wszystko lajtowo, aż tu nagle na 15 kolejek do końca... Kontuzje praktycznie do końca sezonu dwóch czołowych graczy, jakieś inne krótsze, reszta chyba z paniki zapomniała jak prosto kopnąć piłkę. I stało się - chyba najgorsza seria jaką zaliczyłem kiedykolwiek w FM. na screenie 15 ostatnich kolejek i tabela.
Z ciekawostek to Polska wygrała euro2016 po karnych (0-0) z Chorwacją i 1/4 z Niemcami (2:0)

#footballmanager #fm16
Pobierz eleg - Miałem szanse w sezonie 19/20 wejść do Premier League drużyną Gateshead (5. li...
źródło: comment_dVp8M1O4WCNZcy6BTtgMMYclNSKxv9ko.jpg
  • 4
@eleg jak Ci idzie w reprezentacji USA? Ja w 2019 wygrałem ichniejsze mistrzostwa, awansowalem do piątej fazy el.MS bez straty gola, a teraz w piątej fazie mam 5meczy wygranych na 5 i praktycznie awans na MS w 2022.
@Randallovy Dopiero ich przyjąłem i mam zagrane 4 mecze + towarzyski. Zostały jeszcze 2 mecze tej pierwszej rundy El. MŚ i oczywiście powygrywalem na razie, ale najlepszym przeciwnikiem była Jamajka. Teraz jeszcze przejalem u23 i będę grał Olimpiade. Ale fajny newgen się na ataku pojawił, jeden z lepszych w grze, więc jest potencjał.
Ogólnie chyba eliminacje to powinna być formalność. Polska nigdy nic nie wygrałem, to może USA się uda.