•  

  Miałem szanse w sezonie 19/20 wejść do Premier League drużyną Gateshead (5. liga na starcie - VNL). Do połowy sezonu 2-3 miejsce, wszystko lajtowo, aż tu nagle na 15 kolejek do końca... Kontuzje praktycznie do końca sezonu dwóch czołowych graczy, jakieś inne krótsze, reszta chyba z paniki zapomniała jak prosto kopnąć piłkę. I stało się - chyba najgorsza seria jaką zaliczyłem kiedykolwiek w FM. na screenie 15 ostatnich kolejek i tabela.
  Z ciekawostek to Polska wygrała euro2016 po karnych (0-0) z Chorwacją i 1/4 z Niemcami (2:0)

  #footballmanager #fm16

  źródło: s22.postimg.org

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Fajny wyjazd był. Żona jednak stwierdziła, że zagra mi na nerwach, bo tak. Wziąłem 1 mg alpry i zamknąłem się w samochodzie, bo jej znajomi na mnie naskoczyli. Złoże fotel, jakiś do rana tu zdzierze, nie uśmiecha mi się napierdalaka z większymi od siebie ludźmi nie rozumiejącymi moich problemow. Drzwi i okna wytrzymają te noc, ona gra mi na emocjach przy pierwszej lepszej okazji. Nie tego się spodziewalem po tym wyjezdzie. Czuję się jak najwieksze gówno tego świata, mój ostatni bastion do 2mm szyby w samochodzie, w który co chwilę ktoś przychodzi napierdalac. Oby im się znudziło i żebym mógł wrócić rano do domu. Jak dalej będą tłuc, to będę musiał po pijaku spierdalac, bo nie dam rady dwom 4x większym ode mnie typkom.

  Nie ufaj nikomu.
  #probujewyjscnaprosta
  pokaż całość

  odpowiedzi (319)

 • avatar

  O żesz kur.. 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  Mateusz Cholewiak, Śląsk Wrocław [2] - 1 Cracovia
  #mecz #ekstraklasa #slaskwroclaw #cracovia #golgif

  GFY

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Która z tych technologii będzie najlpsza dla osoby która nigdy nie miała styczności z programowaniem i chce się przebranżowić?

  JS
  HTML
  PHP
  Ruby
  Python
  Java
  .Net
  Scala
  C
  Mobile
  Testing
  DevOps
  UX/UI
  PM
  Game
  Blockchain
  Security
  Data
  Golang
  SAP
  Other

  #programista15k #programowanie #naukaprogramowania pokaż całość

  odpowiedzi (56)