Wpis z mikrobloga

Siemka, widzę że na x-komie jest pierwsza wersja Xboxa One (nowa sztuka) za 911 zł. #pdk
Zastanawiam się, czy w obliczu nadchodzącego Project Scorpio warto kupować tą konsolę, bo nie jestem pewien jak długo będzie wspierana.

Chodzi o to, żeby mi starczyła do gier na najbliższe trzy, cztery lata (najtańszy komputer jaki złożyłem gdzie by wszystko działało w 30 kl. i 1600x900 kosztuje około 2000 zł (całość).

Wymagam po prostu działania gry nie w 640x480 i przy stałych 30 klatkach (w FPSy i tak nie gram). Zdaję sobie sprawę, że na PCcie, tylko że trzy razy droższym, będę miał ładniejszą grafikę.

Czy warto kupować Xboxa One (2013), nie S?

#xbox #xboxone #pcmasterrace #consolepeasants
  • 14
@Adam_pasztecik_czwarty:
przy stałych 30 klatkach

No tutaj możesz mieć problem xD
Proponuję kupić za 9 stów one i się cieszyć. Gry będą wychodzić na obie konsole, tylko że na Scorpio nie będziesz miał wodotrysków graficznych
@Adam_pasztecik_czwarty: Ja bym wzial i najwyzej wymienil za jakies 3 lata na scorpio jak zejdzie do niskiej ceny. @Jurigag: srednio jedna klatke na sekunde i dodaja mateusza morawieckiego. Nie przesadzaj. Taki wiedźmak na ps4 trzyma 30fps rowno i sie da komfortowo grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)