Wpis z mikrobloga

Co to za #!$%@? pokerroom ten 888. Założyłem tam konto z rok temu albo i lepiej, ale nigdy tam nie grałem i nie robiłem depozytu. Dzisiaj chciałem zrobić depo przez skrill, ale okazało się że mam zarejestrowane konto 888 na inny mail niż konto skrill i nie dam rady tego zmienić podczas robienia przelewu więc napisałem do supportu i teraz najlepsze. Laska z supportu kazała mi zmienić maila w ustawieniach 888 na takiego jak mam w skrillu, tak też zrobiłem tylko nie dochodziły do mnie maile potwierdzające tę zmianę i dupa. Więc co mi poradził support? Załóż sobie nowe konto na 888 poker z takim mailem jak masz konto na skrillu :D Nawet się zapytałem czy mnie nie zbanują za takie coś to otrzymałem odpowiedź: "You can create a new". I teraz pytanie co robić? Miał ktoś taką sytuację?
#poker
  • 8
@heater: masz racje, nie będę ryzykował. Chyba zrobie tak że dodam ten adres co mam zarejestrowanego 888 do skrilla i zaloguje się przez niego jak nie ma innego wyjścia. Mam nadzieję że #!$%@? zbankrutują jak zaczne tam grać :D