Wpis z mikrobloga

@hardkorowymoksu: @hardkorowymoksu: 6 tylko. Po tym cmentarzu jest gorzej. Wcześniej po rozgrzewce, dawałem radę ze spokojem 1,5h piłki bez bólu.
@booolooo: Przewróciłem się na kolano i czasem czuję takie ukłucie. Co ciekawe przeniosło się to też na drugie kolano (magia). Czuję zwłaszcza jak przysiedzę przy kompie dłużej i wstanę. Potem rozchodzę i jest spoko. Ale od przechadzki na cmentarz już rozchadzanie średnio pomaga :)
@koniarek: Lekarze to zabraniają
@Nikczemnik: To taki kłująco-uciskający ból w czasie ruchu, zwłaszcza gdy dłużej siedzę i się ruszę. Po kilku ruchach przechodzi(ł). Pracę mam siedzącą, przed kompem. Może jakieś bengaje stosować? Tylko chłodzące czy rozgrzewające?
@LeonAmator: Im więcej przysiadów zacząłem robić, tym mniej kolana bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym opaski uciskowe, kolagen+kwas hialuronowy i po 2-3 latach jest sporo lepiej.
A nie to nic - nie słuchaj mnie, objawy inne niż u mnie.
@hardkorowymoksu: @booolooo: @Nikczemnik: @kettu: @sharkslayer: @koniarek:
Może któryś z Was jest zainteresowany updatem mojej sytuacji :S Pobiegłem w runmageddonie, także #chwalesie. Jestem z Poznania, i jak zapłaciłem, to choćbym miał się przeczołgać, to wystartuję ;)
Kupiłem dzień wcześniej dwa stabilizatory marki Laubr. Polecam, zwłaszcza, że dałem za nie po ~15 pln w Auchan :)
I teraz najlepsze. Od dwóch dni nie czuję bólu, takiego jak
@LeonAmator: Widziałem wczoraj newsa o runmageddonie i zastanawiałem się jak ten "wariat bez kolan z wykopu" dał sobie radę. Ale trzymałem kciuki za Ciebie Mireczku :) Ukończyłeś bieg?