Wpis z mikrobloga

Jaki telefon najlepiej nadaje się do poksów? Mam okazję na wymianę telefonu i chciałbym kupić sobie jakiegoś andka. Zależy mi w sumie na kilku rzeczach z typowej specyfikacji. Poksy są dobrym odnośnikiem do tego, czy telefon będzie użyteczny przez kolejne pare lat.

Telefon powinien mieć:
- dobry GPS (mam obecnie LG G2 i on ma ciulowy gps gdy zacznie się grzać)
- przynajmniej 5'
- przynajmniej 2 giga pamięci
- wejście na dodatkową kartę pamięci
- nienajgorszy aparat (przynajmniej 13mpx)
- przynajmniej 4rdzeniowy
- android 5+

#pokemongo
  • 36
@matemaniak: Myślałem o kwocie w okolicy 1000. Nie ma być jakiś super pro. Pare lat temu kupiłem nowego LG G2 i ten telefon wciąż daje rade ogarniać poksy, oraz ma lepszą wydajność niż większość nowych obecnie telefonów za 600pln.
@Dryblas: No właśnie tak sobie po cichu myślałem, czy nie będzie dobry. Jednak boje się o GPS. Kumpel ma G2 ale takiego krzywego (z tego roku) i gps działa słabo. Narzeczona ma Fino i tam podobnie. Jak masz LG G3 i GPS działa świetnie, to może go wezmę.

@matemaniak i @rainhor
Jakiego andka mają te chińczyki? Byłaby lipa gd( ͡° ʖ̯ ͡°)yby nagle Niantic znowu zaszalało falą
@Elszu: Takiego to może sobie kupię kiedy indziej. Swojego LG G2 kupowałem tylko po to, by uciągnął w miare sensownie tryb debugowania w Unity 3D. Potem i tak tylko przeglądałem neta na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@magral: Redmi Note 3 Pro (ten na snapie). Nie dygaj, czemu niby Niantic miałby blokować akurat chińczyki? Xiaomi jest największym producentem chińskich telefonów i spoooooro ludzi mogłoby się #!$%@?ć.
@magral: Nie mam, ale zastanawiałem się właśnie nad G3 albo G4 za jakiś czas. Podobają mi się te telefony, a G3 zdecydowanie im wyszedł, jest w 100% warty swojej aktualnej ceny. Oczywiście lepiej cena/jakość wyjdziesz kupując Xiaomi, ale ja sam bałbym się kupić sobie taki telefon, bo nie wiadomo kiedy Niantic znowu odwali i zablokuje kolejne Xiaomi.