Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zapraszam na mikołajkowe #rozdajo (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    Tym razem Mikołaj Palexpres ma dla Was Sleep Shot Forte , czyli owocowo - ziołowy syrop wspomagający walkę z bezsennością.
    Naturalne składniki zostały starannie dobrane,
    a dodatek olejku konopnego sprawia, że są one jeszcze bardziej pomocne.
    Dlaczego?
    Bo magia konopi i ziół tkwi w synergii, czyli mówiąc najprościej jak można : aktywne składniki są jeszcze bardziej aktywne .

Wyniki jutro. Życzę wszystkim szczęścia i fajnych niespodzianek pod poduszkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ps. Jak będzie więcej niż 1000+ to wygrajo dwie osoby :)

#palexpres #sleepshot #bezsennosc #insomnia #konopie #cbd #ziola #ziololecznictwo
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Szukam niedużej siatki, którą mógłbym rozpiąć mniej więcej tak jak na zdjęciu. Powiedzmy, że wstępnie zakładam 150 x 70 cm, ale najlepiej z możliwością docięcia, albo na wymiar, bo możliwe, że zrobię to kilka razy większe. Chodzi o to, żeby spokojnie wytrzymała ciężar człowieka i się nie urwała. Może ktoś ma pomysł skąd to wziąć? Patrzyłem na jakieś siatki asekuracyjne #bhp, ale nie mam pojęcia jakie to ma wytrzymałości. Czy to ma przytrzymać tylko kogoś kto się wychylił czy złapać spadającego faceta? Może coś z placów zabaw dla #dzieci? Tyle, że tam znów są zwykle grube liny, a mi zależy na czymś drobniejszym.
    #diy #remontujzwykopem #remont #wystrojwnetrz
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Adwentowe #rozdajo 5z24

Cześć wszystkim! Postanowiłem zrobić rozdajo w formie kalendarza adwentowego. Codziennie jedno rozdajo, aż do 24 grudnia! Nagrody będą codziennie inne, ale w tematyce #konopie

W dzisiejszym rozdajo nagrodą jest: Olejek CBD 10% - Full-Spectrum

Ponieważ jutro mikołajki, do każdego zamówienia złożonego dzisiaj i jutro dodam gratis. Gratisy będą różne, ale zawsze będzie to produkt z naszego sklepu.

#wykopjointclub #cbd
    pokaż całość

odpowiedzi (19)