Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki to skarb mieć rodziców z otwartym umysłem, wystarczy odrobina edukacji o #narkotykizawszespoko, wyjaśnienie różnic między psychodelikami a stymulantami itp., kilka badań naukowych i teraz bez skrępowania mogę im powiedzieć, że brałem MDMA, czy LSD, opowiedzieć jak wygląda trip i nie ma problemu - "byle nie za często". No i się nie martwią, bo jestem dość szczery, także zauważyliby jeśli miałbym z czymś problem. Sami nie brali narkotyków, można powiedzieć, że ich młodość się przed wcześnie skończyła. #psychodeliki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania,,, mamo po tym 12h trip. Odpada skóra i pojawiają się kości. Trip jest tego wart ale po jednym zażyciu już jestem na najbliższej liście śmierci z rocznym wyprzedzeniem. Ten specyfik mamo nazywają krokodyl bo człowiek,, zmienia '' skórę właśnie niczym ten piękny gad. Zęby podobnie wylazą ale u człowieka już nie odrastaja. - - - - no dobrze synu jak w twoich czasach tak się bawita to powiem Ci jedno
@AnonimoweMirkoWyznania:

rodzice na pewno się cieszą, że ich syn zgrywa oświeconego ćpuna zamiast lepiej radzić sobie z życiem


Zostaw aspiryne gdy Cię boli głowa, kawe gdy musisz zarwać nocke. Nie demonizujmy psychodelików - bo przy mądrym stosowaniu moga byc swietnym narzedziem wglądu w samego siebie i radzenia sobie z emocjami czy lękami. Tylko zadnej oswieconej filozofii itp