Wpis z mikrobloga

No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczyniłem w ostatnim czasie test Dacii Duster z silnikiem 1.5 dCi i napędem 4x4. To mój debiut w testowaniu samochodów, ale podobno wyszło całkiem całkiem i właśnie jestem w trakcie bliższego zapoznawania się z SsangYongiem XLV.
Powiem Wam, że zupełnie nie spodziewałem się po Dusterze tego, że jest to tak fajne i wszechstronne auto. Wiadomo, jest mocno budżetowe i nie ma w nim wodotrysków, ale w zupełności spełnia swoją rolę, nadaje się do sprawnego i bezproblemowego przemieszczania, a i poza asfaltem da się pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jesteście ciekawi testu to zapraszam: http://motopodprad.pl/test-dacia-duster-1-5-dci-110-km-powrot-do-korzeni-suv-ow/

Pod tagiem #motopodprad postaram się wrzucić od czasu do czasu co nieco o przetestowanych przeze mnie autach.

#motoryzacja #samochody #dacia
Pobierz ArekJ - No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczyniłem w ostatnim czasie test Dacii Duster z silnikie...
źródło: comment_MpO1AfaW1Y7rJxp53Cmm365lQE4J8Eq8.jpg
  • 13
@bocznica: krzycz tak zielonką, które zakładają konta tylko po to, żeby wrzucać linki i sypać tagami. Ja się dzielę swoimi spostrzeżeniami, podlinkowałem do artykułu bo jest tam napisany i z ramienia tej redakcji testuje auta. Tam jest więcej informacji i zdjęć, które można sobie przejrzeć jak ktoś ma ochotę. W razie czego czarnolistuj tag #motopodprad, bo wszystkie ewentualne wpisy będę nim tagował ;)
@ArcziMiszcz: ja to robię hobbystycznie, nie zarabiam na tym. Znajomy zaproponował mi pisanie dla jego portalu, który rozwija od paru lat. Ostatnio ma mało czasu, wiedział że mam jakieś swoje spojrzenie na motoryzację i że potrafię przekazywać myśli na słowo pisane i tak jakoś wyszło ;)