Wpis z mikrobloga

U mnie w kole Hubertus wyjątkowo będzie odbywał się dopiero 19.11. A to tylko dlatego bo od dzisiaj do jutra jest u nas polowanie dewizowe dla Szwajcarów. Żałuję że nie chodzę w nagonce(lepsze emocje) ale mam za to fajnego towarsza w samochodzie do szukania postrzałków. Reszta w przyczepce to głównie gończe polskie, łajki rosyjsko-europejskie. Psy nie moje, do postrzałków to kolegi a reszta podkładaczy

#polowanie #lowiectwo #zainteresowania #hobby #psy
Pobierz DZIK_Kirex - U mnie w kole Hubertus wyjątkowo będzie odbywał się dopiero 19.11. A to ...
źródło: comment_zXeu3iuuK1s1Qa9WoZ65cnqssMu3l6Us.jpg
  • 10
@DZIK_Kirex: Przyczepka mi przypomina taką wędzarnię na kółkach :D
Ogólnie to bardzo fajnie przemyślany sposób na transport, u nas zazwyczaj psy wraz z naganką rozładowana po autach, ewentualnie jadą na pick upie.
U mnie dewizowe teraz będzie od piątku do niedzieli. Pierwszy jak i drugi dzień w górach, lecę do naganki i zostaję w piątek na domku wraz z innymi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potem w sobotę
@dorotka-wu @radzio541 U nas część idzie na szkody, ale że rok temu właśnie dewizówka dobrze poszła to mogliśmy sobie pozwolić na generalny remont kwatery myśliwskiej. A większość myśliwych u nas jest z Poznania i mają 70km od łowiska to się przydaje
@DZIK_Kirex: u nas w przyszłym roku prawdopodobnie zarząd zmienimy, bo teraz mieliśmy ponad 70tys. na plusie czy nawet więcej, a i tak nadal wszystkie kozły idą dla dewizowców, bo tak od lat już jest....
U nas jest wielu selekcjonerów co lubi polowania na kozły ale nie mogą, bo dewizowcy :/