Wpis z mikrobloga

Pojeździłem ostatnimi czasu po wrocławiu w poszukiwaniu sali na nasze sportowe zmagania. Tak więc info dla wszystkich malkontentów co to twierdzili "nie ma sensu", "trzeba było o tym myśleć w czerwcu a nie teraz", "możecie sobie jedynie pomarzyć że coś teraz znajdziecie"- kij Wam wszystkim w żebra, Wy pesymistyczne, leniwe buły!

Teraz do rzeczy:
Gimnazjum nr1 przy ul. Jeleniej 7
Sa tam dwie sale, mała i duża. Nie znam ceny małej, ale jest bardziej dostępna. Jednak nie nadaje się pod siatkę więc o nią nie dopytywałem. Zapewne na jakies meczyki w nogę 3v3 by się nadała. Ale duża sala:
- dostępna w wtorek i/lub czwartek w godzinach 19:15-20:15
- cena: 80 zł/h
- płatnośc z góry z racji że na prywatną osobę a nie na firmę
Minusem tej sali jest taki że we wtorki (możliwe też że w czwartki) może być sytuacja że na sali będą ustawione jakieś krzesełka itd. (jakieś organizacje poza rządowe czy coś w ten deseń) przez co sala może nie być udostępniana. Ale z tego co wiem to czwartki będą dużo bardziej pewnymi dniami na to aby pograć w siatkę. Potem można by stwierdzić czy sala nadawałaby się także pod piłkę nożną.

Gimnazjum nr 14. przy ul. Kołłątaja
Sala będzie dostępna dopiero w przyszłym roku (teraz mają remont sali, więc bez narzekań mi tu znowu o wcześniejszym rezerwowaniu), ale z tego co wiem nie ma tam potrzeby o to by jakoś się spinać z rezerwacjami jak w przypadku innych szkół. Ceny dopiero po "otwarciu" beda ustalane, więc w styczniu lub w lutym zajdę do szkoły po raz kolejny.

Tak więc jak widać, wystarczy ruszyć swoje szanowne cztery litery, i można znaleźć jak się chce.

Teraz jeśli chodzi o tą pierwszą salę- poniżej zrobię listę gdzię chciałbym aby plusowały osoby chętne na wynajem sali na 100%. Tzn. jeśli masz zamiar zaplusować a potem olać i nie przyjśc bo zimno, mokro i beton, to daruj sobie i nie plusuj. Latem może i nie robiło to różnicy ale tym razem chce wyłożyć pieniądze z góry licząc na to że przyjdą osoby i da się to jakoś fajnie rozliczyć, więc na serio proszę o poważne podejście do sprawy, bo wykładać hajs na to by potem samemu odbijać piłkę od ściany jakoś za specjalnie mi się nie uśmiecha. 7 osób to jest minimum jakie by musiało być abym się za to zabrał.

#siatka69wroclaw
#trocheruchuwewroclawiu
  • 47
@Little_Juice: nie powiem, tez sie o to wlasnie obawiam ale mam nadzieje ze sie uda zebrac paczke na tyle ogarnieta i odpowiedzialna ze nie bedzie wiekszego problemu z tym. Pierwszy mecz albo dwa pokaza czy jest sens. 80 zl to w koncu nie jest az tak duzo jak za sale
@luktuc: tylko poki co bardziej wolam do pierwszego spotkania pod siate :D ale generalnie mam jeszcze w planach zajechac do innych szkol. Latwiej by bylo jak by jeszcze kilka osob by sie przeszlo nawet do szkol w swoich okolicach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wqurzak spoko, w siatkę też chętnie pogram a co do popytania to już gadaliśmy ostatnio na ten temat ale nie mogłem czasu znaleźć, ciągle coś ważniejsze. :P dziś ogarnę listę i będę dzwonił w pracy w międzyczasie.