Wpis z mikrobloga

@piotrow: Wszystko fajnie, tylko jest jeden problem. Wydawnictwo.
Wsparłem ich projekt Mage Wars parę miesięcy temu. Termin otrzymania gry: listopad.
Żadnych wieści od wydawcy mimo pytań nie było, aż parę dni temu dostaliśmy wpis, że wydanie się opóźni, bo pliki do drugi nie są jeszcze nawet gotowe. Przechodzą jeszcze korektę. A gra będzie drukowana w Chinach i czas drukowania jest szacowany na 6-7 tygodni.
Dodając jeszcze przesyłkę z Chin do Polski
@Jednobrewy: @venomik: rozumiem i zgadzam się, z Mage Wars olali sprawę. Ale szczerze, jeżeli gra w końcu będzie wydana to mogę poczekać. Mare Nostrum opóźniło się prawie o rok, więc mam doświadczenie w czekaniu :) Do tego Spartacusa uwielbiam, więc wytrzymam.
Prawdę mówiąc, i od razu uprzedzam - nie uważam, że tak powinno być, przyzwyczaiłem się do tego, że czy to wspieram.to, czy to Kickstarter, zawsze będzie przynajmniej kilka tygodni
@piotrow: Mage Wars to jedno. Do Mistfalla #!$%@? fuszerkę i do tej pory nie dosłali poprawionych kart a część ludzi dostała miesiąc temu, reszta jest zbywana milczeniem. Olewają zamknięte kampanie ciepłym moczem. Jak byłem skłonny ich bronić tak kończy mi się cierpliwość.
@piotrow: Ale mi naprawdę nie chodzi o opóźnienia. Też to rozumiem, nie mam pretensji.
Oczekuję tylko uczciwości i szczerości.
Wystarczyłby grzeczny wpis kilka tygodni temu z informacją, że gra się opóźni i oszacowanie o ile. I później aktualizacje tych informacji. Wzruszyłbym ramionami nad całą sytuacją. Spoko, przeżyję.

Natomiast podejście w którym olewają pojawiające się regularnie pytania o stan prac i jedyne na co ich stać to reklama innej swojej kampanii... niech
@Jednobrewy: Mistfalla nie wspierałem, więc nie jestem w temacie. Jeżeli jest jak piszesz, to rzeczywiście lipa z ich strony. W sumie trochę gier od GFP wsparłem i nie przypominam sobie, żeby były problemy. Być może były opóźnienia (z Mage Wars na pewno), ale jakoś nie zwróciłem na nie uwagi. Zwykle wspieram grę nawet nie patrząc na termin wydania. Po prostu czekam i zostaję zaskoczony powiadomieniem o wysyłce. Ale jak odwalili fuszerkę,
Nie zamierzam bronić GFP, bo za takie podejście o jakim piszecie należy się pręgierz.


@piotrow:

Wiesz, ja wcale nie uważam, zę ich bronisz. Ja tylko chciałem sprecyzować moje podejście, że to nie z samym opóźnieniem mam problem.
@venomik: jak drugi raz spieprzą coś ze Spartacusem, to nie wesprę już żadnej ich kampanii :) A na Mage Wars pozostaje czekać. Gra jest na tyle fajna, że jak już zapłaciłem to nie zrezygnuję.
@piotrow: Ja pewnie kupię kiedyś na rynku wtórnym ;)
W sumie mam parę gier na dwie osoby, a rzadko gram w takiej konfiguracji. Biedna Claustrophobia tylko raz została wyciągnięta, Neuroshimy nie tknąłem od roku...