Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hiszpania - remis z drużyną złożoną z jednego piłkarza
  Francja - wymęczone zwycięstwo dzięki technologii
  Argentyna - remis z wulkanem
  Niemcy - XD
  Brazylia - remis z drużyną gdzie każdy mówi w innym języku

  Czy ktoś w ogóle może nas powstrzymać w marszu po puchar?

  #mecz

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  OP dostarcza po raz kolejny.

  Od pierwszego wpisu minęło prawie pół roku - patrzcie Mirki - czerwiec, zaraz jesień zleci, Boże Narodzenie i znowu wiosna będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pierwszy wpis
  Drugi wpis - zdjęcie + FAQ

  Najczęściej zadawane pytanie:
  Q: Na c%^j wołasz, chcesz na czarnolisto?
  A: Wołam bo zaplusowałeś/aś ten komentarz.

  Niestety zdjęcie 6-miesięczne wyszło najgorzej ze wszystkich. Najprawdopodobniej kilkakrotnie poruszone, co widać dobrze po śladach Słońca i drzewach. Chciałem nie wołać bo wyszło okropnie, ale nie lubię nie wywiązać się z danego słowa, nie chciałbym też żeby ktoś potem pisał że OP to pedał bo nie dostarczył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Tak jak powiedział mi kolega @Obscurnie (który mnie zainspirował do zrobienia solarygrafów, polecam jego profil na FB "Obscurnie"), trytytki to nie jest najlepszy sposób mocowania kamery :) niestety dowiedziałem się o tym po tym jak kamery już wisiały ¯\_(ツ)_/¯
  Kolejne puszki są w trakcie produkcji, wyciągnę wnioski i poprawię nie tylko wykonanie (otworek nie w połowie a w 1/3 żeby złapać więcej nieba), mocowanie (klej zamiast, albo przynajmniej razem z trytytkami i taśmą), i inne (bardziej czuły papier, bo na ziemi mało co widać).
  Nie będę już wołał do kolejnych zdjęć, zainteresowani najlepiej żeby obserwowali tag #solarigrafia bo tam wrzucę kolejne efekty :)

  #solarigrafia #fotografia #cameraobscura #ciekawostki #fotografiaanalogowa
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  #mecz #pilkanozna
  Selekcjoner Korei:

  “Specjalnie zmieniłem numery na koszulkach moich piłkarzy w meczach towarzyskich i na treningach. Wiem, że Europejczycy mają problem z odróżnieniem azjatyckich twarzy”
  XD

  odpowiedzi (15)