Wpis z mikrobloga

#gownowpis #lidl #cebula

Ale mnie wkurzają te komentarze o Polakach na naszym serwisie.

/Polacy to cebula, mogli przewidzieć zachowanie Januszy i Grażyn.
/Ale wstyd mi za Polaków, hur dur, tylko w Polsce jak w jakimś lesie.
/Polacy to cebulaki, nic tylko #!$%@?ą, wstydu nie mają.
/Tylko w Polsce są tacy ludzie.

No litości, jak można myśleć, że na świecie takie przypadki dzieją się tylko w Polsce? Czy wy macie pojęcie jak wyglądają promocje za granicą? Nie mówię nawet o tych czarnych piątkach... Nawet w takich bogatszych państwach zdarzają się jednostki, które wykorzystują promocje jak tylko się da, przykład? Kiedyś była darmowa kawa na stacjach benzynowych w Norwegii, wystarczyło kupić specjalny kubek i można było brać kawy ile dusza zapragnie... Jak to się skończyło?

  • 5
@Romantyczny_Roman: restauracja fast-food Pod złotymi łukami (nazwy nie podam, bo się McDonald's będzie pluło) dawała za darmo do końca października kawę do godziny 10:30 codziennie. Pierwsza myśl była taka, że Grażka będzie przychodzić na darmowe picie kapuczino, raz poszedłem (MacDon na Świętokrzyskiej / Nowy Świat w Warszawie) i... w zasadzie nic cebulowego nie było czuć (może taka okolica?), a sprawa pamiętam miała reklamy w TV/internecie, była porządnie nagłaśniana i promowana.

A
@Romantyczny_Roman: niestety ludzie psują wizerunek i tworzą się stereotypy. Oczywiście, w innych krajach też są takie przypadki, ale jest to wystarczająco mała grupa, że takie sytuacje nie mają przebicia do mediów. Polacy za jakieś 10-20 lat będą musieli odpokutowywać winy swoich rodziców. Popatrz np na to jeszcze do nie dawna było, że Polacy to złodzieje, ale trend ten już powoli odchodzi i pojawia się nowy, że ciężko pracują i dużo piją