Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: a znasz jeszcze jakieś takie strategie mechów? bo fakt nie grałem jeszcze ale na YT oglądałem i tak trochę marnie wygląda o ze względu na to ze wszystko jest takie malutkie (chyba, że to tylko takie wrażenie)
@frogii1990: Malutkie? To RTS na skale masową, tam przeważnie są setki jednostek jak nie tysiące. Potrzeba niezłego sprzętu do tego. Grasz po prostu na mapie taktycznej, a jak masz ochotę to przybliżasz mapę do trawki i oglądasz wojnę :) Są wielkie jednostki eksperymentalne, bomby atomowe, artylerie walące na pół mapy :D Piękna ta gra jest, spróbuj, warto się do niej przekonać. Innych rtsów w takim klimacie zbytnio nie ma, a przynajmniej
ykuleczka - @frogii1990: Malutkie? To RTS na skale masową, tam przeważnie są setki je...
@frogii1990: To jest spadkobierca TA, taki sam system ulepszania fabryk, musisz tych budowniczych robić, nowa wersja fabryki kolejni budowniczy :D i tak samo jak w TA każda generacja jest dużo silniejsza od poprzedniej. Taki mech trzeciej generacji może sam zniszczyć z 20 mechów drugiej. Trzeba ekonomie ogarniać, tym bardziej na multi, ale satysfakcja płynąca z rozgrywek multi w FA Forever jest niesamowita. Szczególnie że jest tam dużo modów, np specjalne mapy
@ykuleczka: jak system jest taki sam jak w TA to wchodzę w to.. co prawda mój komputer to nie rakieta ale i gra nie jest nowa 2007r. więc myślę, że damy radę. Poszukam czy gdzieś można oryginał kupić. Co do multi to tam są otwarte serwery czy tylko umawiane meczyki ?
@frogii1990: Gra powinna kosztować grosze na jakiś g2a, kinguin czy inne allegro. Do multi musisz pobrać aplikacje i zarejestrować się na stronie Forged Alliance Forever - FA Forever. Masz tam normalne lobby. Dla samego singla warto przejść Supreme Commander 1 , Forged Alliance oraz Supreme Commander 2