Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fidelis: Nie każdej w uśmiechu do twarzy :) Swoją drogą uśmiech dodaje cieni i delikatnych zmarszczek na twarzy, co zazwyczaj jest niewskazane. Ja osobiście wolę, aby uśmiech pojawiał się "w oczach" (jeśli już :D), ale to też wszystko zależy ;)
@zarroc: Staram się zrobić z całej sesji min. 5 zdjęć z czego wrzucam te najciekawsze (czasem wrzucę 5, czasem 1) - jak to w życiu, nie wszystko wychodzi jakby się chciało :)
@Fidelis: Tej Pani akurat do twarzy w uśmiechu i tak jak zauważyłeś jest w mojej galerii gdzieś daleko więc to nie tak, że nie pozwalam się uśmiechać :) Trochę to narzucone przez światek modowy i artystyczny - w modzie, żeby nie rozpraszać od ciuchów, a artystycznie bo tak jest bardziej "art". Ale prawda, że mógłbym tego robić trochę więcej, mmm czasem za bardzo się przesiąka tym kanonem i jakoś tak rzadko
@wilq32: Nie wiem czym się dokładnie zajmujesz w fotografii, i nie chce mi się specjalnie szukać :P Jak widzę czasami jakieś zdjęcia +18 z niby zmysłowymi pozami, mam wrażenie, że one jakieś pokrzywdzone są. To naprawdę się lepiej sprzedaje?