Wpis z mikrobloga

#truestory sprzed 20 minut.

Grupka #sebix wyklętych odzianych w barwy i symbole patriotyczne #marszniepodleglosci wparowało do sklepiku na osiedlu #warszawa #srodmiescie. Chłopcy, przecież nie nazwę ich mężczyznami, postanowili kupić sobie kolejne piwko, oceniałem po zachowaniu. Przy stosie darcia mordy i przeklinania wybór padł na hehehe żuberki BO NAJTAŃSZE.

Spoko, szkoda tylko, że łapiąc piwka #!$%@? drugie tyle na podłogę, które rzecz jasna się potłukły. Jako, że w sklepie pracuje klika Ukrainek to zaczęły coś w ferworze walki o czystość sklepu mówić w ojczystym języku. Sebixom język ten się nie spodobał, więc po zrobieniu bardachy dumnie z #!$%@? na ustach opuścili lokal zostawiając po sobie patriotyczną pożogę i politowanie na twarzach "normalnych" osób.

Tak, też kiedyś zdarzyło mi się zbić butelkę piwa będąc wstawionym, ale miałem w sobie na tyle dużo #rigcz, że sam po sobie posprzątałem i przeprosiłem za zamieszanie. Płacąc równocześnie za to co zbiłem.

Jak ja was #!$%@? nienawidzę patrioci niedzielni wyklęci. Natomiast tych, którzy kochają ojczyznę, demonstrują to i mają odrobinę rigczu szanuję.
  • 16
@bad_luck: Ale to jest prawdopodobne, opowiem ci moją historię dzisiejszą historię, bardzo podobna:

Grupka #homo odzianych w barwy i symbole unijno-tęczowe #marszkod wparowało do sklepiku na osiedlu #warszawa #srodmiescie. Pedały, przecież nie nazwę ich homoseksualistami, postanowili kupić sobie piwo, oceniałem po zachowaniu. Przy stosie zniewieściałych głosików i problemów z poprawną wypowiedzią wybór padł na hehehe reddsy malinowe BO NAJSŁABSZE.

Spoko, szkoda tylko, że podnosząc piwka drugie tyle poleciało na podłogę
@bad_luck: ja wczoraj jadąc do centrum ok 18 trafiłem też na grupę z #marszniepodleglosci barwnie śpiewającą ".....policja #!$%@? będzie" i #!$%@?ącą w siedzenia. 10 metrów przed przystankiem centrum dwóm z nich tak się spieszyło że gdy kierowca zahamował musieli użyć awaryjnego otwierania drzwi ;) ciężko było poczekać te 30 sekund ;) Jak można nazywać się patriotą robiąc taki syf, pokazując kulturę języka, zachowania, mieć tak ograniczony umysł...