Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupiłem #fifa17 i po włączeniu #fut dostałem chyba z jedną paczkę. Czy tylko tyle dostaje się tych paczek na początek ?
Pytam gdyż jest to moja druga #fifa dopiero. Wcześniejszą kupiłem #fifa14 i jak się nie mylę to miałem tam pełno paczek na początku, a że jako nowicjusz w fut to nie wiedziałem co się z czym je i tak pamiętam w jednej paczce miałem IF Suareza który poszedł na licytacje za najmniejszą minimalną kwotę. Na szczęście rynek zrobił swoje i dostałem całkiem przyjemną kwotę za niego. A w obecnym fut nie dość, że paczka była jedna, to w środku nic ciekawego.
I nie wiem czy coś się zmieniło w kwestii ilości tych paczek ? Obie gry kupiłem klasycznie w pudełku. Czytałem coś o jakichś wersjach delux czy coś takiego, ale nie pamiętam czy ta 14 była taka.

I jeszcze pytanie, nie można tego nijak połączyć jak mam te karty z 14 z tymi nowymi z 17 ? Nie jestem ekspertem w tych rzeczach więc proszę o wyrozumiałość ;)
  • 4
@cadwell: tylko właśnie 14 to była moje pierwsza fifa. A skoro teraz 17 jest moją kolejną grą to te paczki chyba powinienem dostać ? Chyba że "poprzednie" masz na myśli w tym przypadku fife 16