Wpis z mikrobloga

#bonzo #klejnotmopsu #polskiyoutube
Mój ulubiony film w którym Tiger #!$%@? kolejnego hejtera jednym czosem wraz z transkrypcją.

witam witam fani, ogunie miałem ze znajomymi polefke takom bo oglądaliśmy coś śmiesznego dla mnie i dla moich znajomych ten Liucjan Kupiec podszywający ten [dźwięk oddawanego moczu w wannie] pedofil na niego że on wszystko niby wie, a gówno wie. W tym sensie, człowieku wiesz jak sie robi namierzenie numery ajpi? Chyba nie. Wiesz jak się tworzy żeby wypuścić trojana dla drugiej osoby w komie żeby mieć sterowanie? Nie wiesz.
To na #!$%@? #!$%@? głupoty, wczoraj mieliśmy zlefke, śmialiśmy się z ciebie byśmy pospadali ze krzesła. No właśnie i ty tak się #!$%@? znasz nie zna znasz nas programem który można namierzyć numer ajpi. Wiesz jak się to robi trojana yyyy żeby komuś wysłać jako plik lub reklamę żeby ta osoba klikła żeby ś żeby mieć konto nad tom osobą komputerem? No właśnie nie wiesz #!$%@?, #!$%@? wiesz. #!$%@? jak pocztu potłuczony ogunie. I pokaż wreszcie #!$%@? tą morde a nie [niezrozumiałe - w masce zakrywa się?] jak ciota. Mieliśmy z ciebie polewe, śmialiśmy się aż do łez widzisz sam się #!$%@? ośmieszasz i ty mnie chcesz mie #!$%@? nauczyć? Sam #!$%@? nie umiesz a kogoś uczysz #!$%@?. No właśnie, ogunie takiego wirusa stworzyć żeby wysłać komuś jako baner reklamowy lub plik jakiś to się robi w wierszu poleceń, no właśnie różne sposoby są ja już kiedyś tworzyłem coś takiego. Wystarczyło stworzyć i nomanie wysłać komuś jako plik czy baner reklamowy ta osoba popostu klikała i na gie gie przychodziło informacja że ten wirus jest aktywny, mogłem otwierać sobie dvd, wyłączać komputer, wchodzić sobie na biosa, przestawiać, miałem wszystko na podglądzie. A ty Liucjan Kupiec który wo gule gówno wiesz chcesz kogoś wszystkich do okoła nauczyć? Sam z siebie się naucz #!$%@?, a nie kogoś dla mnie to jest śmieszne niepo nie pokażesz #!$%@? mordy a się pucujesz bo jesteś najlepszy jesteś #!$%@? warty od tego zacząć. Wczoraj mieliśmy zlefke z ciebie jak ty tam zacząłeś #!$%@?ć i ty uważasz że jesteś hejterem? Jesteś ciotą, się #!$%@? naucz że i tak #!$%@? nie zrobisz ze mie bo sam z siebie w #!$%@? robisz i się ośmieszasz po całym necie #!$%@? uszatku jeden xD. Nie pokaże #!$%@? mordy i sie tak pucuje czubek #!$%@?, wyskocz na solo w rzeczywistości a nie #!$%@? jak ciota. A widzisz jak cie rozgryzłem a ty się #!$%@? pucujesz wszystkich chcesz nauczyć jak się robi żeby namierzyć numer ajpi #!$%@? od tego zacząć umiesz to robić? Do tego są specjalne programy kture nie dostaniesz to w necie, tylko musisz przejść sobie szkolenie hakerskie za to się #!$%@? płaci czubie, to mi nie #!$%@? gupot bo to jest śmieszne. Widzisz jak #!$%@?łem cie jednym czosem, widzisz #!$%@? tak sie pucujesz, sam sie ośmieszyłeś teraz w necie #!$%@?. #!$%@? mie uczysz jak to się robi kuuurwa, #!$%@? to jest jesteś nie wiem #!$%@? człowiekiem? #!$%@?, żeby kogoś uczyć samemu nie umiesz robić a kogoś #!$%@? uczysz? Trzeba mieć nieźle tutaj pod kopułą nierówno, sam #!$%@? nie umiesz a sie #!$%@? do mnie #!$%@?. Póknij się dwa razy w łeb co ty mówisz bo nayazie to się sam się ośmieszyłeś po necie i ty się uważasz jako hejter? #!$%@? kogo ty chcesz nauczyć? mnie? Sam z siebie się #!$%@? naucz to pogadamy bo na razie to #!$%@? jesteś #!$%@? benc.
BadTrip - #bonzo #klejnotmopsu #polskiyoutube 
Mój ulubiony film w którym Tiger #!$%...
  • 3