Wpis z mikrobloga

@furia_pawiana
@LegionPL nie koniecznie sci-fi myślałem nawet nad czym typu wiedźmin. Dopiero zaczynam przygodę z audiobookami a ten zrobił na mnie duże wrażenie że względu na efekty dźwiękowe i wielu lektorów.

@smyl doszedłem do Twoich kilku komentarzy przeglądając tag, jesteś ekspertem, póki co z pozycji telefonu ciężko mi się przyjrzeć bliżej Twojej liście ale zrobię to jutro po pracy :-)
@Domenico: właśnie spisałem cytat z autobiografii Dawkinsa, który pokazuje moim zdaniem, dlaczego Dawkins jest najlepszym lektorem audiobooków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porównaj czytanie książki z takim podejściem przez człowieka, który zajmuje się tematem przez całe swoje życie - z profesjonalnym lektorem, który czyta po 2 książki tygodniowo i zwraca uwagę właściwie tylko na interpunkcję.

Zawołam przy okazji @LegionPL: @furia_pawiana: jak już jesteście, nie obrazicie się
@Domenico: Jest jeszcze sporo takich superprodukcji z wieloma aktorami i efektami dźwiękowymi, na pewno coś znajdziesz pod siebie. Tutaj pełna lista zrobiona przez jednego z mirków http://www.wykop.pl/wpis/17861337/co-jakis-czas-pojawia-sie-pytanie-o-audiobookowe-s/

Od siebie standardowo polecę szczególnie:
-Sapkowskiego - Trylogia Husycka i Wiedźmin
-Cherezińska, Elżbieta - Korona Śniegu i Krwi (2013)
-Wiechecki Wiech, Stefan - Cafe pod Minoga (2014)
-Martin, George R.R. - 1 - Gra o tron (2012)
-Jan Karski (2016)
-Hasek, Jaroslav - Przygody