Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy i Miraski!
Prace nad Blocky Farm biegną pełną parą, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, stąd ważne ogłoszenie z naszej strony.

*Poszukujemy doświadczonego grafika UI*, który wykona interfejs do naszej gry w formie odpłatnego zlecenia. Dlatego też wołam #grafika #grafikakomputerowa #ui i #praca. Podsyłajcie swoje zgłoszenia na PW. Jeśli znacie kogoś, kto ma za sobą tego typu projekty, będziemy wdzięczni za kontakt.

Jednocześnie dzielimy się małą galerią screenów dostępną tutaj + picrel.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie.

#gamedev
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj! (Facebook | Twitter)
Zrezygnowałem z pracy na etacie po kilku latach na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że robimy to za własne oszczędności.
sortris - Cześć Mirasy i Miraski!
Prace nad Blocky Farm biegną pełną parą, ale potrz...

źródło: comment_hgnRQfFdXgwtnTpZ6mZrFTc8lBKdG0Bt.jpg

Pobierz
  • 24
@TadeuszSynZygmunta: Generalnie najpierw dokonaliśmy ostatecznych szlifów jeśli chodzi o game design. Mieliśmy dużo przemyśleń szczególnie po PGA, więc gdy już zdefiniowaliśmy ostateczną listę funkcji, dopiero zabraliśmy się za UX. Chcemy, aby nowy UI był lekki, intuicyjny i wygodny dla gracza, dlatego będziemy też uciekać od paneli wszędzie, gdzie się da.

W skrócie: czeka nas "trochę" pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Qer: Reklamujemy się na Reddicie regularnie pod /r/Unity3D, /r/IndieGaming i /r/DevBlogs. Nie ma dużego zasięgu (zazwyczaj około 100punktów), ale zawsze. Czy miałeś na myśli coś jeszcze? Poza tym oczywiście Facebook, Twitter, TouchArcade, Tumblr i kilka innych miejsc.

Co do Kickstartera, to chyba damy radę dociągnąć Blocky Farm do końca. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym przedsięwzięciem jest kampania crowfundingowa w przypadku gry i trochę nas to przeraża.
za każdym razem nadzieja że jestem wołany do bety, ehh

Mam nadzieję że kiedyś się spełni.


@Doman_60: Chcemy oddać w ręce graczy produkt dopieszczony na 200%. Mimo, że idea wyrosła z prostego "menadżera farmowego", już teraz mogę powiedzieć, że efektem końcowym będzie gra niezwykła, oryginalna i niespotykana w segmencie gier mobilnych. Warto poczekać, bo to, co pokazujemy, to jakieś 70% niespodzianek. Dzięki za wsparcie i dobre słowo! :)