Wpis z mikrobloga

A teraz miareczki programistyczne opowiedzcie jaki najciekawszy klient wam się trafił. Ja zacznę ;-) .
Przechodzi do mnie facet mający wypożyczalnie samochodów.

Wie pan co potrzebuje stronę
- ładna, lekka i przyjemna,
- form kontaktowy,
- form rezerwacji,
zdjęcia i opisy sam dostarczam .
Ja : Ok proszę mi wskazać stronę która się panu podoba, bo ciężko mi ocenić co jest dla pana przyjemne.
On: Wskazuje.
Ja : to będzie 2.100 netto z 10 dni zaliczka 30% .
On: Panie, z takimi oczami ( ʘ - ʘ ), Jurkowi z ...... (wskazuje komis) zrobili stronę za 600 .
Ja: Proszę pokazać mi stronę Jurka.
On: Pokazuje to ta strona https://blackrockdigital.github.io/startbootstrap-grayscale/ pozmieniane wpisy i zdjęcia został wpis Copyright © Your Website 2016. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nic nie zmienione w kodzie poza tym co widać .
Ja : Patrze w kod wszystko poza wszystkim co widać nic nie zmienione meta jakie było takie jest. Mogę panu taka stronę w takiej samej formie za 1h zrobić za 600 PLN.
On: To pan chcesz na gotowym robić i 600 PLN .
Ja : Nie chce panu zrobić to co ma pan Jurek w takiej cenie .

Tak się #!$%@?ł, że pewnie mnie nie poleci i tak się żyje na tej wsi . Kurtę sobie kupiłem pasuje ?

A u was jak same projekty 10k +

#januszebiznesu #klient #pracbaza
Pobierz R.....y - A teraz miareczki programistyczne opowiedzcie jaki najciekawszy klient wam ...
źródło: comment_vCRQGNZ4OuZspnPNTB4md03PwYqpsvHi.jpg
  • 14
A u was jak same projekty 10k +


@Rasty: A u nas dolar poszybował w górę i mam grubo ponad 120zł/h w dodatku nie muszę mieć do czynienia z żadnymi januszami. Polecam się wziąć za jakąś poważną technologię bo skoro potrafisz "zrobić strąkę dla Januszex sp. z o.o" to jesteś w stanie wejść na trochę wyższy, bardziej satysfakcjonujący poziom.
Polecam i pozdrawiam.
@bazingaxl: @rasty:
nie znam się na projektowaniu stron za bardzo, ale dla odbiorcy końcowego, któremu napis Copyright nie przeszkadza, a wszystko inne wizualnie pasuje, co szkodzi, że ten sam schemat na kilka tysięcy innych stron? Serio pytam bo nie wiem.