Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: To był bardzo ciężki i długi dzień. W sprawie zarzutów prokuratury w Gorzowie mogę powiedzieć, że atak na rodzinę boli najbardziej. O tym jak jest naprawdę napisałam w oświadczeniu :
" Znalazłam się w absurdalnej sytuacji. Stawiane mi są zarzuty w sprawie kredytów z 2008 i 2009 roku, o których informacje zamieszczałam w moich zeznaniach majątkowych, a swój kredyt już spłaciłam.
Moje finanse od dziesięciu lat, są jawne, a moje oświadczenia majątkowe były wielokrotnie prześwietlane i badane przez wszystkie możliwe instytucje.
Ponieważ nie można mi nic zarzucić w sprawach związanych z zarządzaniem miastem i finansami publicznymi, rozpoczęło się grzebanie w moim życiu prywatnym, prześwietlono moją rodzinę, osoby mi najbliższe, tych których kocham.
Jak Państwo wiecie, od wielu lat pozostaję w szczęśliwym związku partnerskim, a mój partner trzyma się z dala od polityki i życia publicznego. Dlatego dla wielu z Państwa pozostaje całkowicie anonimowy.
Obiecałam mu, ze pomimo mojego publicznego zaangażowania nic tego nigdy nie zmieni i tak też będzie tym razem. Nie będziemy publicznie opowiadać o naszym prywatnym życiu.
Wiem jednak, że należą się Państwu pewne wyjaśnienia.
Nigdy o tym nie mówiłam, więc wiem, że może to być dla wielu z Państwa dużym zaskoczeniem, ale w tamtym okresie borykaliśmy się z dużymi problemami ze względu na ciężką chorobę dziecka mojego partnera. Zdecydowałam, że sprzedam Włodkowi moje mieszkanie, aby mógł zapewnić mu w przyszłości godne warunki życia oraz, że kupię od Włodka działkę, aby uzyskane w ten sposób pieniądze mógł przeznaczyć na ratowanie zdrowia i życia dziecka.
Zarzuty postawione mi dzisiaj uznaję za bezzasadne. Ubiegając się o kredyt przedstawiłam wszystkie okoliczności zgodnie z prawem. Kredyt został przeze mnie spłacony. Wszystko odbyło się legalnie, zostało potwierdzone notarialnie, bank nie miał nigdy żadnych zastrzeżeń, a informacje o wszystkich tych transakcjach zawsze odnotowywałam w moich oświadczeniach majątkowych. Liczę na jak najszybsze wyjaśnienie tej sprawy. Nie mam nic do ukrycia, jestem niewinna, nie zrobiłam nic złego.
Proszę media o podawanie mojego pełnego imienia i nazwiska oraz wizerunku" #polityka
  • 65
@CzystaMaestria: To która nie jest antypolska? Jakoś nie wydaje mi się żeby zarówno rządząca jak i poprzednio rządząca partia była propolska. A pani prezydent życzę jak najlepiej, bo wygląda mi to na bezzasadny atak, aby zdobyć władzę. Ta pani przynajmniej coś robiła dla tego miasta.
@pobozny: > A pani prezydent życzę jak najlepiej, bo wygląda mi to na bezzasadny atak, aby zdobyć władzę.

Skoro zostaly przedstawione zarzuty to musi to byc czyms poparte. Ja chetnie poczekam na dalszy etap i wtedy sie wypowiem. Poki co to przepychanki pomiedzy zwolennikami jednej partii a drugiej. Ja to zycze rzetelnego procesu i szybkiego zakonczenia jakiekolwiek by nie bylo.