Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: a niech wysyła, nie przeszkadza mi to. Zgodziłem się na to akceptując licencję w trakcie instalacji. Telemetria jest czasem przydatna, a żeby jej uniknąć musiałbym siedzieć w całkowitej dziczy gdzieś na Syberii
@Lapidarny: podepnę się i może mi podowiesz bo gdzieś zgubiłem chyba... WIN+A i mam oszczędzanie na szaro... a bat stale ładuje się do max 60% (taki tryb lenovo) a gdy chce go podładować do 100 by pójść z nim 'do łóżka' ? jak to ogarnąć [-: Dziękuje
@KLIFord: szary jest jeśli nieaktywny (np. ładujesz aktualnie baterię - wtedy odłącz ładowarkę). A co do baterii to może używałeś tego ustrojstwa od Lenovo do przedłużania żywotności baterii? Z tego co pamiętam była afera bo to psuło baterie...
@Lapidarny: tak używałem, ba nawet chyba go mam nadal... Baterie niszczy tryb który miał naprawiać baterie ... zerował ją a potem cisnął do pełna i tak niszczył ogniwa... hmmm musze go poszukać bo coś w menu start go nie widze ;-/
@KLIFord: no to pamiętam właśnie że te tryby w tym "managerze" psuły baterię że ta nie ładowała się do końca. Nigdy nie używałem tego bo się bałem - jedynie wentylator czyściłem tą funkcją która tam była dostępna
@GrindujTopy nie nie to tryb używania baterii. Musisz wejść w ten panel i przełączyć suwak trybu oszczędzania baterii. Obok baterii zniknie zielony listek i naladujesz ja do pełna :-)