Wpis z mikrobloga

@tacky: ano pewnie po to, że obecnie mam dosyć utrudnioną możliwość wyszukiwania informacji (pozdro orange gównostrada) poza tym zazwyczaj oferty bez limitu jednak limit mają.
@tacky: owszem z prędkością rodem z Bangladeszu. (0,12Mb w tej chwili) Przy takiej prędkości przeglądanie zawiłych ofert jest po prostu męczące. Stąd też moje zapytanie o konkrety, ale widzę że nie masz ciekawszych rzeczy do roboty niż szukanie dziury w dupie przy niedzieli? Współczuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
łej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy.


@tacky: no tak, najlepiej #!$%@?ć dla samego #!$%@? zamiast pomagać
sam spróbuj powyszukiwać takie rzeczy na .12 mbps, powodzenia
@esk0: Wszędzie cena umowy na 2 lata ze sprzętem oscyluje w granicach 59,99-64,99 za opcję no limit ze sprzętem (za wyjątkiem plusa, który jest droższy). Tylko że każdy z operatorów ma zapis, że po wykorzystaniu 100 GB prędkość zwalnia do jakiejś tam wartości (przeważnie do 1 lub 2 Mb/s, w Orange do 64 kb/s). W Orange jeżeli wybierzesz abonament "Internet LTE dla domu", to masz lejek 150 GB, ale tylko w
Do lejków z tego co wiem najbardziej liberalnie podchodzi Plus, ludzie po forach piszą że wykorzystują powyżej 200-250 GB


@natta: Nie ufałbym Plusowi po tym jak wystawił ludzi ze swoim no-limit jakiś czas temu. Aktualnie faktycznie jest lepiej ale najbardziiej liberalny to chyba jest t-mobile - znajomy ciągnie miesięcznie po 600-800GB i jeszcze ani razu lejka nie miał w internecie też pełno podobnych opinii.

@esk0: Ja od siebie polecę jednak